Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Mit lehet csinálni egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk (utálom), és a fölöttünk lakó évek óta hétvégén bömbölteti a tévét, most húsvétkor is, és jelenleg is bömböl. Felmentem hozzá, hogy megkérjem, vegye halkabbra, mert pihennék. Még mielőtt kinyitotta az ajtót, elküldött a jó qrva anyámba, aztán nagyon udvariasan, nagyon kedvesen megkértem, hogy lenne-e szíves halkabbra venni a tévét, erre közölte, hogy húsvét van. Felmentek a szüleim, velük már ordibált, kb. fél órára halkabbra vette a tévét, de most újra felvette a hangerőt.
2010. ápr. 4. 22:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Miért ilyen rosszindulatú? Az utcán, vagy a ház előtt kéne megállítani, akkor nem tudja rád csukni az ajtót, és szépen elmagyarázni, hogy ne kötözködjön, mert hivatalos helyre fogtok fordulni a problémával, ha nem fogja fel, hogy zavar másokat. Szép szóval kéne intézni, ne hogy nagyobb bonyodalom legyen! De azért álljatok ki magatokért, a csendhez mindenkinek joga van! Bunkóóóóóóóóóóóóó
2010. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátomnál volt hasonló probléma, ott az oldalsó szomszéd volt ilyen, csak ő a hifit bömböltette. Egyszer haver besokallt. Másnap szólt az összes többi szomszédnak, hogy menjenek el pár órára, mert fúrás-faragás következik. Átvittem a betonfúrót és szórakoztunk kicsit. Mikor lejött, működő fúróval nyitottam ajtót, mikor megkérdeztem, hogy mi a baj, valahogy nem volt kedve válaszolni...

Azóta "egy kicsit" toleránsabb lett...

2010. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
22:51 - Már este 10 óra elmúlt.
2010. ápr. 4. 23:02
 14/24 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok:


Az az ember egy 40-es pasi volt, ami nehezebb eset szerintem, mint egy öreglány.


20/F

2010. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
22:54 - Már elmentem volna pihenni, de mivel a tévé áthallatszik, zajban nem tudok elaludni.
2010. ápr. 4. 23:03
 16/24 anonim ***** válasza:
vegyél neki egy fejhallgatót, dugd be a tévéjére, nyomd fel max hangerőre és húzd a fejére :)
2010. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
És hogyhogy csak hétvégén bömbölteti a tévéjét? Hétköznap nem? Akkor hétköznap Te adjál neki egy kis "szerenádot", amikor ő pihenne.
2010. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
AKKOR NYOMASS A BANYÁNAK EGY KIS ZENÉT! A TÖBBI SZOMSZÉDOT NEM ZAVARJA? NE HOGY MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ EZT CSINÁLJA VELED!
2010. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Lopd el a tv-t
2010. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem metal zenét hallgató emberkék laknak a panelban. Pontosabban: van egy csaj, akihez néha átjön a pasija. Akkor üvöltetik a metal és rock-zenét (Slipknottól kezdve a Rammsteinon át a Divízió88-ig mindent). Ők az alattunk lévő emelet végén laknak, de a folyosó ellentétes végén, viszont idáig felhallatszik. Egyszer lementem (na most echte rockernek nézek ki) és megbeszéltem velük, hogy felőlem azt hallgatnak, amit akarnak, de mértékkel. Elmagyaráztam, hogy miért kérem és nem a zenével, hanem a hangerővel van bajom. És megértették. Elárulom a titkot: határozottnak kell tűnni. Nekem is remegett kezem, lábam, szám széle, olyan vadállatnak tűntek elsőre, de határozottan elmondtam, hogy mi a szitu. És azóta egyszer nem bömböltették a zenét. Szóval tessák felmenni hozzá és megosztani vele kedvesen és határozottan az álláspontos. Sok sikert. :)
2010. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!