Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem engedik szüleim?

Miért nem engedik szüleim?

Figyelt kérdés
Miért nem engedik a szüleim hogy buliba menjek?hogy a 8km távolságú barátomhoz elmenjek?Vagy esetleg bemutassam nekik? Sőt azt se tudják hogy van barátom!Ezt hogy mondjam el nekik,úgy hogy még azt is megengedjék hogy itt legyen nálunk vagy én náluk?:O L/15
2010. ápr. 4. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Biztos nagy féltenek még és az ő szemükbe még mindig az ő pici lányuk vagy.Próbáld nekik elmagyarázni,hogy már nem vagy olyan kicsi.Kezdetben nekem is nagyon nehéz volt,de aztán szép lassan megértették.Mondjuk én inkább kiharcoltam magamnak:)Mondd el neki,hogy van barátod,és hogy szereted őt és nagyon fontos neked,persze ha nem 1 hete ismeritek egymást,hanem ha komolyabb a dolog.És szeretnéd nekik bemutatni,hogy megismerjék.
2010. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem engedik mert féltenek. Valószínűleg tudják miről szólnak ezek a bulik (piálás ezerrel, kavarás fűvel-fával, cigi, esetleg durvább szerek). Na szóval ezektől akarnak megóvni. A barátodat mond el nekik nyugodtan, már ha szalonképes az ő szemükben. Ha megmondanád hogy van barátod, biztos engednék hogy találkozz vele. Azt nem hiszem hogy megengednék hogy egymásnál aludjatok, de ezzel szerintem is várjatok még. Hány éves a barátod? Csináltál már valami nagy hülyeséget amikor elengedtek valahova (pl. összehánytad a lakást amikor részegen hazamentél) ? Mert ugye akkor van rá okuk hogy mért nem mehetsz buliba.
2010. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

kezdhetem azzal hogy pl:D

nem akarják még hogy 15 évesen így kezd az életed utána meg hibába ess..sok a felelőtlen fiatal a mostani világban.

főleg buliba kell vigyázni ki mit tesz van-e gyanús személy..mert persze utána jöhet a magyarázat de nem egyedül mennék hanem a többi lánnyal csak hogy azok a lányok nem olyanok mint te..

kitudja hogy nem húznak -e bele a bajba. nem vesznek-e rá hogy alkoholt fogyassz..próbáld elképzelni hogy neked lenne egy 15 éves lányod és azért a mai világban amit látsz igazán féltenéd..hogy akkor mit tanácsolná neki?:D

de én úgy vok vele..hogy egy 15 éves lánynak ne a buli legyen a cél és ne pasizás..még úgyis rá érsz előtted az élet..:]

én is ebben a szituban vok engem se engedtek el sehova de megértettem mér és hálás vok nekik hogy nem engedtek..mert akiket ismerek lányokat azokat igen hosszú pórázon tartották a szülei ennek eg is lett az oka.

a legtöbb már nem szűz nincs olyan nap hogy ne hogy hulla részegre igyák le magukat..

mert persze jó ha az ember egy picit lazul. .de én azt mondom neked 17 éves fejjel nem késtél le semmiről.:]

van még egy csomó időd..és próbáld megérteni a szüleidet..:D

2010. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%

nekem is hasonlóan volt. amikor volt barátom és mondtam anyunak akkor mindig olyan szemétkedő volt vele, aput igazándiból nem érdekelte(együtt élnek a szüleim:) ),de anyut zavarta mindig is. a bulival is így volt hogy nehezen engedtek el(ott már mind a kettő olyan volt),de aztán mind a ketten "felengedtek" ha lehet ezt mondani és elengednek bulizni, meg a barátommal is rendes anyu :). kellett nekik egy kis idő, vagy inkább az hogy nekem kellett türelmesen várnom, hogy elérjem azt a kort, amikor már a saját utamat járhatom persze feltételekkel, szabályokkal. és nem is bánom hogy kicsit ilyen téren visszafogtak, mert nem hiszem hogy bármiről is lemaradtam volna. úgyhogy szerintem te is várj egy picit, nem hiszem hogy bármi nagy probléma lenne azzal hogyha bemutatnád nekik a barátodat. majd beletörődnek abba hogy nagylány vagy már :)

19/L

2010. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hogy van az, hogy nem is tudják, hogy van barátod, de nem engedik, hogy bemutasd nekik?
2010. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi olyat ezért nem értem ezt én se :S
2010. ápr. 4. 21:10
 7/22 anonim ***** válasza:
Félreértettél. Ha nem tudják,hogy van, honnan tudod, hogy nem endegik, hogy bemutasd?
2010. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mert a barátnőmet meséltem neki hogy 1 éve együtt vannak.És szóba hoztam "hogyha nekem lenne barátom és elhoznám?" hát azt ne akard hogy itthon legyek!miért van ez ?:'(
2010. ápr. 4. 21:21
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, mint ez előzőek. Gondolom féltenek. Nem mondom, hogy azért, mert fiatal vagy, mert én is 15 évesen jöttem össze a jelenlegi barátommal. 2 és fél éve együtt vagyunk. :)
2010. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj én sem engednélek el...15 évesen lehet más elfoglaltságot találni mint a disco. És nem vagyok egy besavanyodott ember...de tudom mit beszélek. Hidd el mikor elmegyek egy buliba (nagyon ritkán) elég lehangoló a piáló-marháskodó-idétlenkedő kiskorúak jelenléte. (és ezennel tisztelet a kivételnek...)

Én sem mentem annyi idősen és nem maradtam le semmiről. Lehet, hogy nem járt velem senki 15 évesen de ha belegondolok gyerek voltam, még szerencse:)

Sétáltam a barátnőimmel, üdítőztünk, forró-csokiztunk és nekem az volt a mindenem:) És nem bánom, hidd el vannak értékek amik fontosabbak 15 évesen a "pasiknál"...

Tényleg nem ellened beszéltem, de rájössz pár év múlva, hogy miről van szó...

Én is nem rég értettem meg, hogy 16 évesen miért féltett annyira anyukám...

2010. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!