Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 50, -felett érdemes még...

50, -felett érdemes még menősülni?

Figyelt kérdés
úgy vettem észre az 50-eseknek már csak elvált asszonyok jutnak egy-két gyerekkel.

2016. márc. 28. 14:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

"ugy vettem észre az 50-eseknek már csak elvált asszonyok jutnak egy -két gyerekkel"


Na és, te nem vagy elvált, vagy meg sem nõsültél?

A mai 50-es férfiak mit hisznek magukró, ja a kapuzárástól félnek.

Nekem az a tapasztalatom,hogy az 50-es nõk többet érnek,mint az 50-es férfiak.Jól tartják magukat és még a sexre is képesek, nem mint a pasik.

2016. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Kendnek is vénségére megy el az esze...
2016. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%

ha egy pasinak 50 felett nincs gyereke ex felesége az nem is alkalmas egy házaságra

nem tudom mit képzelnek magukról a pasik...

2016. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 zyprexaaa válasza:
74%
Nem tudom, h a kérdező volt-e nős korábban.v, volt-e hosszabb 15-20 éves kapcsolata.Azt gondolom,h ha nem,az nagyobb baj,mint h elvált nőket kaphat 1-2 gyerekkel.A korábban párkapcsolatban élők megtanulnak (hellyel-közel) alkalmazkodni egy másik emberhez.Aki egyedül élt annak nem volt módja erre.Ha a drága mamával lakott,akkor meg régen rossz,ez már a nők rémálma kategória.És manapság az idősebb nőkért rajonganak a fiatalabb fickók :) és ha másra nem is önértékelés javítására kitűnő terápia. De a kérdésre válaszolva nem hinném,h lenne különbség h most 20 v.50 évesen nősül vki,ha az érzés ugyanaz ( mármint h megtalálátam azt aki nekem tökéletes és szomorúbb lenne a világ nélküle).Inkább csak a döntés megfontoltabb jó esetben :)
2016. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm (kb. 15 éve elvált nő, 3 felnőtt gyerekkel) jóval 50 éves kora után újra férjhez ment egy korabeli férfihoz (szintén felnőtt gyerekei vannak) és a nevét is felvette :) Szerintem, ha valaki így kívánja kifejezni, hogy összetartozik a másik emberrel, akkor nincs olyan életkor, ami után már ne lenne érdemes.
2016. ápr. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!