Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem ért meg, nem érdekli...

Anyám nem ért meg, nem érdekli mi van velem, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nem tudok már kihez menni, már belefáradtam. 19/L vagyok. Azt hiszi ha fizeti a tandíjamat meg támogat viszonylag anyagilag akkor én nagyon boldog vagyok és nem is kell se4mmi más. Nekem csak arra lenne szükségem hogy megértsen és elmondhassam a problémáimat, de le sem sza*rja őket. Rámondja hogy neki is rengeteg problémája van ne sírjon a szám. Ő mindent megad nekem mit akarok még? Flegma velem. Ha megakarok osztani vele valamit, oda se figyel, nem értékeli a dolgaimat, lenéz hogy nem dolgozok és nem keresek pénzt (hozzáteszem állandóan állást keresek de nem könnyű suli mellett találni-levelező) Nem tudom megosztani vee a problémáimat mert elzavar, nem érdekli, közli hogy hálátlan vayok mikor ő mindig mindent megtesz. Élvezi ha felidegesíthet és mint egy ovodás játsza a megsértődöttet és flegmát. Már csak a nyugtató segít, barátomat nem akarom folyton evvel b*sztatni, mert elöbb utobb megunja.
2010. ápr. 4. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A kapcsolat arról szól, hogy támogatjátok egymást. A jó kapcsolat olyan, mint a jó házasság kicsiben. Azaz jóban-rosszban. Ha amiatt aggódsz, h megunja a problémáidat, kérd meg, hogy szóljon ha elég neki, adj neki teret elvonulni, egyedül lenni, és hallgasd meg te is az ő gondjait. Így talán könnyebb lesz.


Én szerencsés vagyok, nekem édesanyámmal is működik ez az oda-vissza dolog, de tudod, vannak helyzetek, amikor az ember jobban teszi, ha panaszkodás helyett befogja a száját, és megoldja egyedül. Igen, ehhez fel kell nőni. Keress hobbit, sportolj, és amikor nagyon tele a hócipőd, menj el futni, vagy csináld amit szeretsz. Ez megnyugtat és könnyebb lesz gondolkoznod is.

2010. ápr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

igen levelező mellett szeretnék munkát találni, de olyan ismerőseim sem találnak munkát akik most diplomáztak

most a legnehezebb találni, midnenhol elutasítanak

ha tudsz nekem jó megoldást mondani akkor mondj :S sajnos eddig sehol nem sikerült, sok helyen próbálkoztam már

2010. ápr. 4. 19:44
 13/17 anonim ***** válasza:

hát nem igazán talál melót...még ha akar se... nem mindenki olyan szerencsés mint egyesek

Am én (17/l) velem se foglalkozik anyum :S

mondok neki vmit akk mondja h:jajj ez meg az és akkor... kezdi a saját beszámolóját...

sztem is vmi barátnő akibe megbízol tudod h támogatni fog

én magamba szoktam tartani de hidd el nem jó :S :S

És mivel én is sokszor így vok mint te ha gondolod akk msn-re is felvehetsz :):) de persze nem muszáj :) meg hát fiatalabb is vok szal nem biztos h neked annyira jó lenne :):):) de azért sztem beszéld ki magadból vkinek :)

2010. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Pumpold meg anyagilag és önállósodj abból.
2010. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám ilyen,egyszerűen nem lehet vele semmiről beszélni,nem érdekli mi van velem,nem mondhatom el neki a problémáimat.Próbáltam megváltoztatni beszélni vele de nem ment,volt,hogy már sírtam is miatta.Nagyon sokat veszekedtünk ez miatt,de rájöttem,hogy felesleges volt,mert nem fog megváltozni.
2010. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem sokat, nagyon sokat lendítene a dolgon, ha leülnél édesanyáddal és elmondanád hogy szereted őt és hiányzik neked a vele való szoros kapcsolat. Ez minden anyai szivet megenyhít. bsz
2010. ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ezek mind pszichesen beteg szulok. Az enyem bipolaris, maniakus, narcisztikus. Nekunk nincs hol lskni es melonk sincs lassan, o meg mindig csak annyit mond, hogy sajnalom, es kikapcsolja amit mondtam es hajtja a sajatjat, mint a felakadt tu, ami kozel se olyan sulyu, mint az en gondom. Ha felnyitom a szemet kiakad es uvoltozik. Ez egy psziches faktor ez a haritas. Csak rosszat tudsz kapni tole, es akarmennyire is faj, el kell engedni, mert mergez teged. Sose lesz jobb, csak rosszabb-25 eve ilyen a kapcsolatunk-. Kitartas!
ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!