Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem ért meg, nem érdekli...

Anyám nem ért meg, nem érdekli mi van velem, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Nem tudok már kihez menni, már belefáradtam. 19/L vagyok. Azt hiszi ha fizeti a tandíjamat meg támogat viszonylag anyagilag akkor én nagyon boldog vagyok és nem is kell se4mmi más. Nekem csak arra lenne szükségem hogy megértsen és elmondhassam a problémáimat, de le sem sza*rja őket. Rámondja hogy neki is rengeteg problémája van ne sírjon a szám. Ő mindent megad nekem mit akarok még? Flegma velem. Ha megakarok osztani vele valamit, oda se figyel, nem értékeli a dolgaimat, lenéz hogy nem dolgozok és nem keresek pénzt (hozzáteszem állandóan állást keresek de nem könnyű suli mellett találni-levelező) Nem tudom megosztani vee a problémáimat mert elzavar, nem érdekli, közli hogy hálátlan vayok mikor ő mindig mindent megtesz. Élvezi ha felidegesíthet és mint egy ovodás játsza a megsértődöttet és flegmát. Már csak a nyugtató segít, barátomat nem akarom folyton evvel b*sztatni, mert elöbb utobb megunja.
2010. ápr. 4. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Inkább örülj, hogy anyád támogat. Neki is van elég gondja-baja, te foglalkozol azokkal? Már felnött vagy, oldd meg a problémáidat egyedül vagy a barátoddal.

Ha ennyire idegesit anyád, akkor költözz külön, ha ott élhetsz nála, akkor még jó dolgod van.


Ha nyugtatókat szedsz ilyen képzelt problémák miatt, akkor mi lesz veled, ha tényleg lesznek gondok az életedben?


Miért gondolod, hogy anyádnak jobban kéne türni a nyvajgásaidat, mint a barátodnak?

2010. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem keress barátnőt, és ne foglalkozz anyukáddal. Egyszer úgy is le kell szakadni róla.

A barátnő, majd a feleség lép az anyuka helyébe.


Lehet, hogy szülőként jobban örült volna egy lánynak, bocsi. Lehet, hogy apukáddal is gondja van, és hasonlítasz rá, ezért rajtad tölti ki a mérgét és nem apukádon.

Csak találgatás volt az utóbbi.

Szerintem ne foglalkozz vele. Elvégzed az iskolát és pénzt keresel, önálló leszel, addig tarts ki.

2010. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2.- leirtam hogy lány vagyok, mit nem értesz? :|
2010. ápr. 4. 18:32
 4/17 A kérdező kommentje:
amugy külön költöznék dehát miből ha egyszer nem találok állást? másfelől kicsit rossz úgy hogy bármi bánt nem mondhatom el neki mert nem érdeli, ez a problémám, nem örül a sikereimnek, most találtam valami új hobbit amit megkérdezte minek csinálná, jobb dolgom nincsen? mikor csak szerettem volna egy kikapcsolódást egy nagyon kevés ideig tartó valamit, hogy levezessem a feszültséget ami nap mint nap jön.
2010. ápr. 4. 18:34
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De értem, velem is uezt csinálta az anyám az egyetem alatt végig.

Keress magadnak társat, ezek szerint egy férfi személyében.

Anyukád nem fog megváltozni az enyém sem változott meg, mert NEM NORMÁLIS EGYIKÜNKÉ SEM.

2010. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
van társam, azt is leirtam :S próbálok nem foglalkozni vele, nem törödni a dolgokkal és reménykedni abban hogy majdcsak el tudok költözni egyedül, csak félek hogy addig teljesen megbolondulok...
2010. ápr. 4. 18:38
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem tudod elmondani a problémáidat a barátodnak, az milyen párkapcsolat? Elvileg azért vagytok együtt, hogy kölcsönösen segtsétek egymást. Nyugodtan fordulj hozzá, ha szeret, akkor megpróbál segíteni, vagy ha azt nem tud, legalább meghallgat! Hidd el, lesz alkalmad viszonozni, mert mindenkinek vannak problémái, legközelebb majd ő fog tőled segítséget kérni. Ez a párkapcsolat lényege, hogy számíthattok egymásra.
2010. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az én idegeim tönkre is mentek anyutól.

Jelenleg az egyetlen megoldás, ha nem nagyon beszélsz vele.

A hobby fontos, biztos, hogy segít vmit. Nekem is segített.


Tudom, hogy nem vigasztal, de engem a terhességem alatt 9 hónapig azzal szórakoztatott a saját anyukám, hogy meg fogok halni. Kérte, hogy irassam a nevére az életbiztosításom egy részét. Amikor találkoztam vele, akkor mindig olyan tekintettel nézett rám , mintha aznap látna utoljára.

Kérdezgette, hogy mi lesz a gyerekkel meg a férjemmel, ha belehalok a szülésbe.

Amiket leírtál uazokat nekem is mondta nem is egyszer.

Csak annyit tudok mondani, hogy ne foglalkozz vele, megváltoztatni nem fogod tudni.

2010. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi :'( elmondom neki, csak szerintem most is full elrontottam a kedvét hogy felhívtam. tanulnom is kéne de nem tudok. csak bámulok ki az ablakon mint egy zombi
2010. ápr. 4. 19:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Levelező oktatásra jársz??? Amellett hogyhogy nem találsz munkát?? Azt pont arra találták ki, én nappali egyetem mellett is találtam melót.. Csak akarni kell.
2010. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!