Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukam idegbeteg lett?

Apukam idegbeteg lett?

Figyelt kérdés
Apukam kb 1 eve teljesen mas volt meg mint most.Elotte olyan nyugodt es kedves volt de mostanra hirtelen haragu es karomkodos lett. Annak tudom be hogy kulfoldon dolgozik es ritkan jon haza. Anyukammal es a ket hugommal elunk egyutt es apa hetvegente jon csak haza. Amikor valami felbosszantja akkor karomkodik es mivel anyum nem egy harcias ember ezert nem is szol ra ilyenkor , pedig van egy 4 eves hugom aki ezeket hallja. En egyszer mar raszoltam hogx attol meg mert ideges nem kene ilyen cifrakat karomkodni.. A kapcsolatunk nem tul jo a kulfoldi munka miatt mar (sosem hiv fol minket ,csak anyat szokta) es ha itthon van akkor egy szot sem beszelunk mert en mar egy picit tartok a kirohanasaitol..Szerintetek a munka okozza ezt nala? Ha igen akkor mi mit tehetnenk ? 19/L
2016. márc. 26. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az ember nem terhelhető akármeddig, a külföldi munka meg nem való mindenkinek.

Biztosat nem tudok mondani, de nagyon úgy néz ki, a munka miatt van. Vagy a túlzott stressz, vagy a túl sok távol töltött idő. Én azt mondom, az ember inkább keressen kevesebb pénzt, de az élete legyen kiegyensúlyozott.

2016. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egesz eleteben kulfoldon dolgozott csak par evig volt itthon a 20 evem alatt.. De azert a kapcsolatunk 2-3 eve meg jobb volt meg korabban meg tokeletes. Most meg mintha leszarna. Tenyleg sosem hiv fol es egy szot nem beszelunk mert mar en sem akarom hiszen latom hogy nem erdeklem. Raadasul depresszios is lettem emiatt.. Pont ugyanezt gondolom hogy inkabb legyunk szegenyebbek de boldogabbak.
2016. márc. 26. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:

1. talán nyitnod kellene felé. A kapcsolat minden esetben két emberről szól. Ráadásul a melós férfiak érzelmi analfabéták. Talán el kellene mondanod, hogy szükséged van rá, és csináljatok több közös programot.



Édesanyáddal is durva? Ha elkezd odakint új kapcsolat kialakulni, akkor szoktak az emberek a régi családtól elvadulni...

2016. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd megprobalok.. Anyaval nem. Mondok egy peldat: pakolaszik a konyhaban es hirtelen foldhoz vag valamit es karomkodik. Vagy ha a kutya kaparja az ajtot mert mar vacsora ido van akkor akkorat kiabal ra hogy hirtelen ugx megijedunk.
2016. márc. 26. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki van idegileg... Sikertelenség, kudarc, megbecsülés hiánya...

Próbálj vele beszélgetni, örülj neki amikor haza jön.

Biztos nem egyiknapról a másikra lett ilyen, és abban is biztos vagyok, hogy nem fog egyiknapról a másikra megoldódni...

Talán több pozitív visszacsatolásra lenne szüksége...


Magne B6 ot is kellene szednie...


Csak nehogy az alkohol felé forduljon...

2016. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!