Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig hittél a mikulásban,...

Meddig hittél a mikulásban, jézuskában vagy a húsvéti nyusziban? írjátok le a sztorijaitokat, mikor megtudtátok!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen láttam ahogy a szüleim elrejtik az ajándékot,ekkor bukott le a "nyuszi",ezután a többit is bevallották.
2010. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt egy gyerekkori barátom 1 évvel idősebb, mint én. Mivel ő volt a nagyfiú, neki elmondták 4 évesen a szülei, engem meg röhögött, hogy 3 évesen hiszek benne és mama látta, hogy mennyire kiröhögött engem és akkor bevallotta :)
2010. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tyű, hát én két nagy testvérrel nőttem föl, akik képtelenek voltak befogni, úgyhogy mindenről ideje korán megtudtam az igazságot :D a mikulásról 3 évesen. ezek után még megpróbálták elhitetni velem, hogy jézuska és nyuszi van, de ennyire azért nem voltam naiv XD
2010. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aranyos sztorik :) én a húsvéti nyusziban sose hittem, nem volt szokás ez nálunk, anyáéktól kaptam az ajándékot, karácsonykor is a szülőktől kaptunk ajándékot. de a mikulás... kb 12 éves koromig hittem benne, úgy volt hogy novemberben mondtam anyának: 'de várom már a mikulást', anya elkezdett vigyorogni, megkérdeztem, 'mi van, csak nem létezik' és anya továbbra is vogyorgott, na ekkor esett le :D
2010. ápr. 4. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan 10 éves lehettem, amikor mikulás napján kiraktam a csizmámat az ajtó elé. Anyu mondta, hogy nem kell kirakni, jó lesz idebent is, de én erősködtem, hogy akkor majd nem fogja látni. Feküdtem az ágyban és füleltem, minden kis neszre ugortam. Aztán valahogy, amikor egyik neszre ugrottam, még nem volt ajándék, amikor pár perccel később ismét felugrottam az ágyból, már volt ajándék. Valahogy így jöttem rá.


A húsvéti nyuszi nálunk nem hoz semmit, így hinni sem kellett benne. A Jézuska, pedig még most is van. :D


Bár tudjuk, hogy nem a Jézuska hozza az ajándékot, de ha beszélünk róla (mivel van egy 9 éves unokahúgom és egy 2 éves keresztfiam), hogy mit hozzon a Jézuska, írtál - e már levelet a Jézuskának. A szüleim néha most is így kérdezik meg, hogy mit szeretnék karácsonyra, van -e valamilyen kívánságom. (Meg hát elvégre Karácsonykor Jézus születését ünnepeljük)


26 L

2010. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!