Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
Mostanában többet járok el a barátnőimhez, meg sokat görkorizom.De apámnak meg anyámnak ez nem nagyon tetszik.Főleg apámnak nem,már délután 6-kor hívnak hogy hol vagyok.De én nem tudom mért nem tudják megérteni, hogy nekem is kell egy kis társasági élet, meg én is ki szeretnék mozdulni otthonról?Vagy csak én vagyok a nem normális, hogy nem mindig otthon ülök és lopom a napot?Miért piszkálnak?13/l
2010. ápr. 3. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a szülői rákérdezés, elvégre még csak 13 éves lány vagy!Örülj hogy törődnek veled, ezért nem szabad haragudni rájuk.
2010. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
mondjuk beszéld meg hogy hétkor felmész és addig ne is hívjanak,vagy ülj le velük beszélni...amugy van testvéred? ez fontos kérdés
2010. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van testvérem 3 is.Az egyik 23/f a másik 20/l és a harmadik az ikertesóm szintén 13 csak fiú.Mondjuk ikertesóm eléggé gyerek még,anya öltözteti és nem mer egyedül elmenni a boltba.Szerintem ez eléggé kiábrándító, mert hát azért mégse kisgyerek.Amúgy olyan délután 4-5 óra fele szoktam elmenni otthonról és még világosban haza szoktam érni ami kb. este 7 körül van.
2010. ápr. 3. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
ez legyen a legnagyobb a bajod, engem ennyi idősen meg csak 4-ig engedtek ki, örülj neki, hogy 6-ig kint lehetsz
2010. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Aggódnak érted, ezzel semmi baj! Azt írtad 18kor megkérdezik merre vagy, de azt nem írtad utána, hogy haza is kell-e menned akkor. Amikor én is 13-14 voltam egyfolytában hívogattak, még nagynéném is, de amikor hazamentem mindig higgadtam és kedvesen megkérdeztem tőlük, hogy miért telefonáltak. Talán nem bíznak bennem? Vagy nem tudják, hogy nem fogok elcsavarogni? Jók voltak a jegyeim, kötelességtudó voltam, 15 éves koromra belátták, hogy nem kell folyton ellenőrizni. Persze egy szülő mindig aggódik a gyermekéért,még ha 30 éves is. Lassú folyamat lesz, míg teljesen meg fognak bízni benned.
2010. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem napot lopni kell otthon,hanem tanulni,meg besegíteni a házimunkába.

Ennyi idősen már főzés alapjait is el lehet sajátítani.

2010. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért hívnak fel,mert aggódnak,ennyi idősen még ez természetes(később is).

Amúgy meg nem hinném,hogy a kérdező mondta egy szóval is,hogy nem tanul otthon,gondolom 4-5ig van ideje,főzni meg nem kötelező elkezdeni,én is 16éves koromban kezdtem el magamtól szakácskönyvből és eddig minden sikerült-a nehéz receptek is.ennyi.

20/L

2010. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szüleim is ezt csinálták...és még most is ezt csinálják.Én is kb. 13 évesen kezdtem el "mászkálni" a barátnőimmel,ami annyiból állt,hogy sétáltunk,beszélgettünk,esetleg beültünk valahová..szal végképp semmi rossz dolog.és megértelek,hogy ez milyen rossz,hogy ellenőrizgetnek folyton..:S és én nem tudok mit csinálni velük,ahányszor szépen elmondtam,hogy idegesít,hogy minden órában hívogatnak..nem használt,és máig ugyanezt csinálják.tehetik,mert alig járok el valahová,akkor is max. 8,fél 9-kor otthon vagyok.nem tudom,meddig engednének el,egyelőre nekem ez megfelel.de ez az ellenőrizgetés hosszútávon akkor is borzalmas.

16/L

2010. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tanulok rendesen, jók a jegyeim.Csak a szobámat nem szoktam kitakarítani, de azt is csak azért, mert állandóan piszkálnak amikor épp el akarom kezdeni, hogy rakjak azonnal rendet és elmegy akkor a kedvem tőle, mert folyton mondják.Amikor hívnak 6 körül akkor általában fél 7-7 körül haza szoktam érni.
2010. ápr. 4. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!