Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értenek meg a szüleim! Miért?

Nem értenek meg a szüleim! Miért?

Figyelt kérdés
Az anyám meg a nővérem nem hajlandók megérteni, hogy punk vagyok. Azt mondják az, hogy ha így öltözködnék, az rontaná a család hírnevét! Most a jóhír a fontos, vagy az, hogy én boldog legyek?! Kérlek segítsetek abban, hogyan értessem mag magam velük! pls!
2010. ápr. 3. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A punk-ság a lázadásról szól. Te mi ellen lázadsz?
2010. máj. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
Téged érdekelt valaha csak egy percig is, hogy ők boldog-e attól, amit művelsz?
2010. máj. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

En amikor tini voltam a The Cure es a Depeche Mode egyutteseket szerettem, es mindig feketeben jartam, bakancsban, nyirt hajam volt. Akkor ez volt a meno. elvesztettem apukam mikro gimis voltam, pont a legrosszabb korban, anyu nyakara szakdt minden, nem volt ideje az en tini lelkivilagommal foglalkozni. en ebben a zeneben talaltam megnyugvast. sosem fetrengtem reszegen es nem lett belolem bagos sem, mert szerettem ezt a zenet.

aztan felnottem es kinottem ezt is. Gimi utan elmentem banki ugyintezobe majd onnan fosulira, mas tarsasag vett korbe. Meg mai napig imadom a zenejuket de mar nem oltozkodom ugy. Felnottem. Nem is tehetnem hisz az uzleti protokol tiltana. nem kallodtam el, nem lettem alkoholista. Ket diplomas, felso vezeto lettem, aki kulfoldon karriert csinalt.

ezt csak megnyugvaskent irtam neked, h attol meg h punk vagy es maskepp oltozol es mas zenet szeretsz mint a tobbi nem vagy rossz ember, es nem jelenti h idiota vagy.


en anyum is lehordott sokszor ha meg egyszer a munkahelye elott igy meg ugy jelenek meg akkor.... egyszer egy vallalati partijara mentunk baratnommel ugy h onnan mentunk a klubba... hat sikerunk volt... mikor beleptunk az egesz teremben csond lett... Anyu meg baratnom anyuja tok pipa volt...


ennek a korszaknak is megvolt a maga szepsege.


ne keseredj el, nyugtasd meg anyudat h ettol emg te nem vagy semmivel sem rosszabb mint az aki mas zenet szeret

2010. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

mi ellen lázadok? úgy mnden ellen! szülők, család, suli, barátok, meg minden ellen, ami van itt Magyaro.-on!

:D

2010. máj. 21. 16:33
 15/15 A kérdező kommentje:
am nem 17-18 vagyok, hanem 13... de van haverom, aki 14, és mindkét 19 éves tesója meg ő is punk!
2010. máj. 24. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!