Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamam az orvosok szerint...

A nagymamam az orvosok szerint megfog halni. Bemenjek hozza?

Figyelt kérdés

Borzaszto ez az egesz.

Apukam anyukaja.Apa csaladjaval semennyire nem tartom a kapcsolatot..

Utoljara 2 evesen lattam ot. Most vagyok 20 eves, es ma mondtak hogy agyverzest es szivinfarktust kapott es nem tudom mit tegyek.

Szeretnem latni meg utoljara hisz a nagymamam, de rettegek a latvanytol.

Allitolag lelegezteton van, es eszmeletlen. Az orvosok azt mondtak sokat kell beszelni hozza hatha tortenik valami, de olyan nagy foku az agykarosodas

hogy, ha felebred sem lesz mar soha onmaga.

Nem tudom mit csinaljak. Feltesom nagyon nagyon sir, belolem viszont nem jonnek konnyek miert?

Rossz ember vagyok vagy miert van ez?

20/L


2016. márc. 16. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!Èn nagyon szerettem a mamámat,de a halála előtt(mikor szóltak az orvosok), nem mentem be. Nem voltam olyan erős mentálisan. Èn tudom,hogy szerettem őt,ès nem èrdekelt,hogy más mit gondolt. Nem bántam meg.
2016. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
57%

Sírva kért, hogy menj be hozzá, de te elutasítottad??

Most már hiába mész be, ha már eszméletlen:(

Ne haragudj, de sosem fogom megérteni az ilyen embereket, mint te, akik "nem bírom" felkiáltással kihúzzák magukat az ilyen tagadhatatlanul nehéz feladatok alól.

Különben is, ha 20 éve nem láttad, érzelmileg nem kötődsz hozzá, akkor miért kavart volna úgy fel a látványa?

(Persze, lehet azzal "védekezni", hogy ő sem keresett 20 évig, így tulajdonképpen nincs közöd hozzá, kötelezettséged sincs vele szemben, de ha a halála előtt nyitott feléd, de te hátat fordítottál neki, az akkor sincs rendben.)

Azért menj be, és ha valami csoda folytán magához tér, próbálj jó lenni hozzá, és tanulj az esetből!!!

2016. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!