Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamam az orvosok szerint...

A nagymamam az orvosok szerint megfog halni. Bemenjek hozza?

Figyelt kérdés

Borzaszto ez az egesz.

Apukam anyukaja.Apa csaladjaval semennyire nem tartom a kapcsolatot..

Utoljara 2 evesen lattam ot. Most vagyok 20 eves, es ma mondtak hogy agyverzest es szivinfarktust kapott es nem tudom mit tegyek.

Szeretnem latni meg utoljara hisz a nagymamam, de rettegek a latvanytol.

Allitolag lelegezteton van, es eszmeletlen. Az orvosok azt mondtak sokat kell beszelni hozza hatha tortenik valami, de olyan nagy foku az agykarosodas

hogy, ha felebred sem lesz mar soha onmaga.

Nem tudom mit csinaljak. Feltesom nagyon nagyon sir, belolem viszont nem jonnek konnyek miert?

Rossz ember vagyok vagy miert van ez?

20/L


2016. márc. 16. 21:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Nem vagy rossz ember én fiú vagyok de nem szoktam sírni inkább elfolytom magamban de nem tudok sírni
2016. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De en nem ismertem ot.

Nagyon halvany emlekeim vannak csak rola, hisz nagyon pici voltam mikor lattam utoljara Ot.

2016. márc. 16. 21:43
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha 2 évesen láttad utoljára, akkor nyilván nem is emlékszel rá. Hiába a nagyid, valahol mégis idegen.


Nem, nem vagy rossz ember.

Tedd azt, amit a szíved diktál. Ha úgy érzed, menj be hozzá nyugodtan. De ha mégsem szeretnél, akkor sincs semmi rossz ebben, ha nem mész be.

(A mamád is kereshetett volna ez alatt a 20 év alatt, nem? Nem kötelességed bemenni. Csak akkor menj, ha úgy érzed, hogy szeretnél).

2016. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem menj be hozzá.

Igaz, hogy nem tartottátok a kapcsolatot, de végül is a nagymamád, lehet, hogy jól esne neki, ha még utoljára láthatna és el tudnál tőle is búcsúzni.

Ráadásul később sem fogod emészteni magad, hogy miért nem mentél be hozzá, amikor ott volt a lehetőséged.

2016. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nézd..te tudod, hogy mi a háttér történet. Mi az oka annak, hogy nem találkoztatok, milyen ember ő..stb. Nyílván nem is emlékszel rá, így nem lehetsz annyira megrendülve. Ha úgy érzed, hogy szeretnél neki mondani valamit ami a lelkedet nyomja, akkor menny be hozzá és mond el neki.
2016. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Miért jönnének belőled könnyek, ha 18 éve nem láttad, nem tatod a kapcsolatot? Ettől miért lennél rossz ember?

Ha látni akarod, menj be hozzá, de tudd, hogy a nagymamád már nem ugyanaz, mint a betegsége előtt, jogosan rettegsz a látványtól. Én nem vagyok biztos benne, hogy feltétlenül látni akarnám azt a végstádiumban, akivel úgysem tartottam a kapcsolatot. De neked kell döntened, hallgass a szívedre!

2016. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Menj be! Mert lehet egyszer megbánod mégis csak a nagymamád
2016. márc. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Én így bemennék hozzá.

Csak és kizárólag halott hozzátartozót nem vagyok hajlandó látni (a szakmám miatt).

Még ha akkor látnám sok-sok év után utoljára is.

2016. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom ezt a sok valaszt.

Ugy dontottem bemegyek.

Mult evben kerestek telefonon es sirt nekem hogy menjek de akkor sem birtam elmenni mert borzasztoan levolt robbanva es nem tudtam hogy viselnem el azt a latvanyt.

Abban remenykedek hogy talan a hangomra magahoz ter, vagy felebred bar tudom erre nincs sok esely..

2016. márc. 16. 21:57
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Dehogy vagy rossz ember!

Egy ilyen megrázó eset mindenkiből más reakciót vált ki. Még nem tisztultak le benned az érzések, talán nem is tudatosodott a dolog, és másképp nyilvánul meg egy olyan rokon elvesztésének közeledte, aki úgymond nem tartozott szorosan a családhoz.

Én azt mondom, mindenképp menj be.

És bízz benne, hátha még valamelyest felépül! Lehet, hogy soha nem lesz már olyan, mint előtte, de ez nem jelenti azt, hogy ha felépül, akkor ne élhetne még normális életet.

2016. márc. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!