Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kicsit aggaszt, hogy az apai...

Kicsit aggaszt, hogy az apai nagymamám meg a nagynéném mindig arról kérdezget, hogy hogy állok a fiúkkal, meg ilyenek. Nem szívesen mondom el, de nem is akarom őket megbántani olyanokkal, mint a semmi közöd hozzá. Mit mondhatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy...
2014. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Hány éves vagy? És mért kell titkolóznod? Ha nagyon fiatal vagy, mondhatod, h nem érdekelnek még. Ha idősebb, mondhatod, a következőket:

- még várok az igazira (=a kutya se néz rám)

- még keresem az igazit (=már a fél várost/falut/iskolát kipróbáltam, de egyik sem hívott vissza)

- most épp nincs semmi komoly (=van egy állandó szexpartnerem)

- van valakim, de még nem mutatnám be (=van egy komoly kapcsolatom)


...és így tovább :)

2014. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Miert ne lenne kozuk hozza? A csaladtagjaid, nem? Ertheto, hogy erdeklodnek irantad.


Mi ezen olyan nagy titok, nem tudom.

2014. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Mondd nekik, hogy drága nagypapa és nagymama. Örülök, hogy érdeklődtök a szerelmi életem iránt, megígérem, hogy amint lesz valami említésre méltó dolog, beszámolok róla.

Addig pedig teljesen felesleges minden alkalommal felhozni a témát.


Egyébként megértem, hogy egy tinit ez zavar. Szerintem a magánügye, és majd eldönti, hogy ha lesz barátja, mikor akarja bemutatni a nagynéninek meg a nagyszülőknek.

2014. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valaki nagyon tetszik és totál szerelmes vagyok belé de ez magánügy és csak az LB-mmel meg néha anyával beszélek róla szívesen. De másnak nem nagyon... nem vagyok még túl idős, tehát 15 alatt (bocs de a neten nem akarom elárulni a koromat)...
2014. júl. 25. 13:18
 6/7 anonim válasza:
Vagyis 14.
2014. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A korodat elárulhatod, de az sem baj ha nem, mert kb. sejtjük hogy 13-14 vagy.

De ha ezt mondod nekik azzal nem sérted meg őket, és nem is kell elmondanod

Tehát mondd ezt: -jelenleg nem áll módomban információt kiadni"

2014. aug. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!