Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyelnivaló a múltam, amit...

Szégyelnivaló a múltam, amit már nagyon megbántam. Iszonyatos lelkiismeretem van, ha rá gondolok. Tudom, hogy rengeteget hibáztam. Mit tegyek, hogy jóvátegyem? Egyáltalán jóvá lehet tenni ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

9 sráccal feküdtem le eddig,ebből 8 volt egyéjszakás kaland.Ráadásul szinte mindegyik hétvégén bevoltam rúgva,és simán balhéztam is.Volt egy srác akivel kavartunk,majd utána barátok lettünk de én szerelmes voltam belé,és féltékenységből sok hülyeséget csináltam,balhéztam vele neki mentem stb...Tudom,hogy volt mikor fontos voltam neki,de most utál,bármennyire is megbántam.nagyon sok ember szemében leírtam magam az akkori viselkedésem magam.Mostmár megjött az eszem,de úgylátszik a helyzet kilátástalan.Vajon az emberek sohasem felejtik el azt h milyen voltam?mennyi idő kell,hogy normálisan nézzenek rám újból?És mit tegyek hogy az a srác megbocsátson?Nem szeretnék már tőle szerelmet,de örülnék ha barátok lehetnénk.Vagy ilyen már sohasem lesz?

20/L


2010. ápr. 2. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Melyik ember nem hibázik? Ne a múltban élj;)
2010. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Nekem több egyéjszakás kalandom volt, mégse bánom. Szerintem nincs joga senkinek e felett ítélkezni. Mindenkinek a magánügye. Nem vagy rossz:)
2010. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%

hát sajnos ez már csak ilyen.

viszont ezt veheted büntetésnek is azért amiket csináltál(a lelkiismeretfurdalásod mellett) ha visszagondolsz arra milyen lotyó voltál (bocsi a kifejezésért) meg hogy mennyi embert megbánthattál...most megkapod ami érte jár. Viselni kell a büntetést.És idő kell helyrejön a dolog.csak türelem.

2010. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
mindenki aki csak lenez az is olyan es csakis azert lat. en 13 eve csinaltam balhet es azutan külföldre mentem(innen irok ausztriabol)de meg most se feledtek el .olyasmit nem felejtenek el ---sajnos--- "de ök se különbek." fel a fejjel.... vagy tul hamar megöregszel!
2010. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én pl sosem felejteném el. Bár mondjuk én extrém módon viszolygok az ilyen életmódtól (és nem akarom megsérteni az utolsót de jobbnak is tartom magam ennél, nem csináltam soha ilyet, próbáltam elérni jó dolgokat) De azért próbálkozz és ne add fel. Keress új barátokat, bizonyíts magadnak is. Esetleg menj el egy időre.
2010. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze nem bocsájt meg neked. Remélhetőleg, meg tanultad a leckét, és nem követed el a hibát(hibákat), még egyszer...
2010. ápr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Persze, szigorúan csak az írásodból ítélve, agyilag azért vannak lemaradásaid..... :D
2010. ápr. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40%
Én sosem értettem hogy az emberek miért pont azzal akarnak jóban lenni akivel szemetek voltak, aki utálja őket, akivel szakítottak! Ezer más ember van a világon! Had utájon már ha akar, olyan úgysem lesz hogy mindenki szeret.
2010. ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
az ilyen embereknek amíg élenk, addig meglesz a hírük. Falun lakok, tudom, mi ilyen téren a dörgés. Sajnos te is ebbe a kategóriába fogsz tartozni. Ezen már szépíteni nem lehet. Azért gondolj bele, 20 év múlva majd a gyerekednek a 15. szomszéd azt mondja majd, "hogy anyád volt ám a legnagyobb K az utcában..." Jó mi? Szal kicsit illett volna rendes ember módjára viselkedni szvsz. Jóvátenni nem tudod, ez nem olyan, hogy leejtettem haver mobilját, veszek neki jobbat. A srácnak meg félig igaza van, de illene megbocsájtania.
2010. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!