Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyelnivaló a múltam, amit...

Szégyelnivaló a múltam, amit már nagyon megbántam. Iszonyatos lelkiismeretem van, ha rá gondolok. Tudom, hogy rengeteget hibáztam. Mit tegyek, hogy jóvátegyem? Egyáltalán jóvá lehet tenni ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

9 sráccal feküdtem le eddig,ebből 8 volt egyéjszakás kaland.Ráadásul szinte mindegyik hétvégén bevoltam rúgva,és simán balhéztam is.Volt egy srác akivel kavartunk,majd utána barátok lettünk de én szerelmes voltam belé,és féltékenységből sok hülyeséget csináltam,balhéztam vele neki mentem stb...Tudom,hogy volt mikor fontos voltam neki,de most utál,bármennyire is megbántam.nagyon sok ember szemében leírtam magam az akkori viselkedésem magam.Mostmár megjött az eszem,de úgylátszik a helyzet kilátástalan.Vajon az emberek sohasem felejtik el azt h milyen voltam?mennyi idő kell,hogy normálisan nézzenek rám újból?És mit tegyek hogy az a srác megbocsátson?Nem szeretnék már tőle szerelmet,de örülnék ha barátok lehetnénk.Vagy ilyen már sohasem lesz?

20/L


2010. ápr. 2. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a " jo hirnev" felepitesehez nagyon sok ido kell, de percek alatt veglegesen tonkre lehet tenni.


En mar nem probalkoznek a helyedben, lepj tul rajta, keress olyat, aki akkor nem ismert, csak esetleg elmeseled neki, hogy van " rossz oldalad" is.

Valoszinuleg a srac mar nem tud tisztelni, becsulni, anelkul meg semmit nem er az egesz. Bocsi, de ez en velemenyem. Lesz meg mas, nagyon fiatal vagy meg.

2010. ápr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan! Más nak kétszer vagy háromszor ennyi egyéjszakás kalandja van! Tény, hogy nem mindegy, okosna vagy balgán indtézed-e a dolgaidat. Ha pasizni akarsz sose tedd nyíltan, mert bizony a szájukra vesznek. Sok álszent ember van, hidd el! A srác majd megbocsájt, csak ne zaklasd hagyd békén. Az, hogy ittasan agresszív avgy, nem túl jó, kerüld az alkoholt, józanon könnyebb fékezni magad. Az emberek lehet, hogy nem felejtik el könnyen milyen voltál, legalábis jórészük, bizonyíts! Bár kit érdekelnek, mit tettek érted ezek az emberek, akik most annyira "elítélnek"? Ha zavar, hogy ferde szemmel néznek rád, költözz el, ha maradsz, akkor járj emelt fővel és ne emlegesd, ne agyalj rajta!
2010. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én viszont annak örülök,hogy belátod a volt hibáidat, és tettél is ellene, ami azt jelenti kinőtted ezt a viselkedést. Mindenkinek az életében vannak nagyon gonosz periódusok, de ha te talpra tudtál állni az a lényeg. Hogy ki mit mond rád, ne foglalkozzál vele és ne is vonulj vissza a világ elől. Olyan voltál, és ilyen lettél és ez a fontos. Én még mindig elfogadhatóbbnak tartom az esetedet, mint ha már férjes asszonyként cselekedted volna. 20 éves vagy, csak előre nézzél az új énedet pedig tartsd meg és keress új ismeretségeket, barátokat. Nehogy visszaess mert egy-két ember ferde szemmel néz rád. Lehet ő ugyanilyen hibákkal volt tele, például 16-18 éves korában. Légy boldog!
2010. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt elb....

Az a gond,hogy akik ezért megszólnak azok sose fogják elfelejteni(naná,amikor mindig bedobható téma lesz)

barátkozz olyanokkal,akik nem ez alapján ítélnek meg.

2010. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Ne légy elkeseredve.A lényeg,hogy te észhez tértél és azon vagy,hogy javíts a dolgokon.Ne add fel,sok erőt hozzá!Szerintem nem könyveltek el egy életre,fiatal vagy még ahhoz,ha látják,hogy tényleg megváltoztál és más életet élsz,akkor nem kell hozzá túl sok idő,hogy megváltozzon a többiek véleménye:))

20/L

2010. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

nekem is szégyen amit eddig 17 évem alatt csináltam,nagyon sok embert megbántottam,meg a viselkedésem is katasztrófa volt.

:S

2010. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyet jegyezz meg, ha valakile nem jön össze a dolog, annak megvan a miértje és az oka, az nem véletlen, annak így kellett lennie, és ez adjon erőt ahhoz, hogy el tudd fogadni és tovább bírj lépni, mert valami sokkal jobb vár rád! Mégha úgy is érzed, hogy te voltál a hibás, te rontottad el! A srác bizony már leírt, hiszen nem szépen viselkedtél vele, mikor még nem is jártatok, ezt a pasik nem felejtik el, megváltoztál, lesz új férfi, akivel boldog lehetsz és aki csodálni fogja az új és bölcs énedet, nagyon jól fog még veled járni valaki!;)


"Nem biztos, hogy ami rosszul esik, az rossz is. Lehet, hogy éppen a katasztrófától ment meg."

2010. ápr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát nem tudom, az én régi társaságomban ez valahogy sosem volt téma. Megvoltak mindenkinek az ilyen kis kihágásai, aztán el is múltak idővel, és senki sem foglalkozik ezzel.

23/L

2010. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Naaa nyugalom, nincs miért szégyellned magad. Onnantól kezdve nincs, hogy rájöttél, hogy hibákat követtél el. Mindenki csinál hülyeségeket és hidd el, te a legkisebb hülyeséget követted el. Ennél ezerszer durvább dolgokat hallani. Aki szeret nem a múltadat, hanem a jelenedet fogja szeretni, nem kell félned, nincs joguk kritizálni téged. Egyébként aki az ilyet nyíltan megszólja illetve pletykákat terjeszt róla, maga sem különb. Fel a fejjel és légy büszke magadra, hogy képes voltál a saját hibádból okulni és felülkerekedni a fiatalkori hülyeségeken :)
2010. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
elfelejteni sose lehet, tenned kell érte, hogy más legyen rólad a kép, magától semmi se fog változni
2010. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!