Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "nagy korú vagyok és én,...

Ha "nagy korú vagyok és én, ha az utcán szeretnék élni. Szüleim nem vihetnek haza, ugye?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 19:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni dolgozni.
2010. ápr. 2. 22:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, legfeljebb nem AKARSZ! De ha ennyire lusta vagy, akkor nem csodálom, hogy a szüleidnek baja van veled.
2010. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Jaa, bocsánat, azt kihagytam a számításból, hogy te NEM TUDSZ elmenni dolgozni. Akkor igazad van, költözz az utcára, 40-50 évesen már valószínűleg jó eséllyel elvisz a TBC. Addigra már úgyis mindegy lesz, olyan szinten le fogsz épülni, hogy még te sem ismersz saját magadra. Jó lesz majd, amikor naponta vernek meg, rugdosnak meg, hol a rendőrök, hol a jobb kondiban lévő rivális csövesek, hol a részeg/kötekedő suhancok. Gondolom az is marha jó lesz, amikor télen örülsz neki,hogy nem fagysz meg, csak a lábujjaid feketednek el.

Szóval gratulálok, hogy te önként vállalod ezt az életmódot, nagyon sok észre vall.

2010. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz elmeni dolgozni? Testi fogyatékos vagy? Betegségeid vannak? Vannak ma már olyan helyek,ahol nem csak ép embereket foglalkoztatnak. Gyerekkori ismerősöm nemrég halt bele a csövezésbe,sajnos! Minden baja volt már( tetű,rühesség, alkoholizmus, rosszul összeforrt csontok,mert orvoshoz se járt, a nyakát is elvágták,de abból felépült,majd az éhezéstől perforálódtak a belei,belső vérzésbe halt bele!) Fel a fejjel,van mindenhonnan kiút és helyes megoldás!
2010. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Szihés betegségeim vannak.Még isibe is,alig jártam.
2010. ápr. 3. 20:00
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor megértelek, de az utcán élés még jobban ledegradál. Ott aztán nem fogsz épülni. Talán valamilyen otthont kellene keresned, ha bírod a kötöttségeket. Ha nem, egy rokonnál még mindig próbálkozhatsz /esetleg tanyán állatok gondozásával/. Az állatokkal való törődés sok örömet okoz, hidd el!
2010. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"Szihés" betegségek esetén felügyelet alá helyeznek, és soha nem fogsz nagykorúnak számítani.
2010. ápr. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!