Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha párommal össze akarunk...

Ha párommal össze akarunk házasodni, de nem akarunk nagy esküvőt csak én meg a párom meg az ő szülei én szüleim, igy mennyibe kerülne kb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 21:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,és a segítséget
2016. márc. 1. 11:21
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

2009-ben kötöttem házasságot Budapest 11.kerületben, polgári esküvő, hivatali időben, csak a két tanúval.

3 eFt terembérleti díjat kellett fizetni, pedig a sima hivatali szobában (íróasztal, páncélszekrény, fénymásoló stb.) voltunk kb. 15 percet (azért ilyen "sokat", mert tolmács is volt).

2016. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

3 hónapja,pest megyei kisváros,hivatali időn kivul diszteremben 15 vendéggel pezsgövel full szöveggel ingyen adtak össze.

Nálunk ez az önkormányzat ajándéka annak aki helyben lakik. (Ha nem helyiek lennénk,kb 30 ezer lett volna)

2016. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!