Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen köcsög velem a tanár?

Miért ilyen köcsög velem a tanár?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnököm szerintem utál és mindig irkálja nekem az osztályfőnökit. A múltkor is vártam a tesitanáromra, mert azt mondta hogy szeretne velem beszélni ezért elkéstem a következő óráról amim az osztályfőnökkel volt és persze hogy osztályfőnökit adott (szerintem ennyiért nem is lehetne...) persze amikor a többiek még az ablakot is majdnem kitörik meg leszakítják a szekrényajtót akkor ők csak fegyelmit kapnak. Tudom én sem vagyok angyal mert valamikor megérdemlem...de szerintem ez már köcsögség hogy kis hülye dolgokért még az igazgatóhoz is mennem kell. Anyámék meg szinte mindig lebasznäk h miért kell ilyen rossznak lennem meg ilyenek de nem mindig hiszik el h nem is csináltam semmit. A múltkor azért kaptam igazgatóit mert egy gyereket nagyon megverték és állítólag én voltam...utána derült ki h aznap nem is voltam suliba -.-"

1 rossz szót nem szóltam a tanárhoz mégis ilyen. Sulit váltani nem akarok mert majdnem mindegyik tele van cigánnyal..mit csináljak?

14/f


2010. ápr. 1. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, mert már úgy is itt van az év vége ne válts sulit.Mással is ilyen az osztályfőnököd vagy csak veled?
2010. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Viselkedj normálisan és akkor a tanár egy idő után nem fog mindent rád kenni és rájön, hogy te valójában nem is vagy olyan rossz. Vagy ez megoldhatatlan számodra?
2010. ápr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem eddig te köcsögösködtél vele,meg nem figyeltél az óráin meg ilyenek csak mert te olyan nagyfiú vagy...aztán most ő szivat..van ilyen boccs:D

14L

2010. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szia. Biztos csináltál vmit ami neki nem tetszett.... amúgymeg ha a többiek fegyelmit kapnak akkor te csak örülhetsz, mert az osztályfőnöki és a fegyelmi között irtó nagy a külömbség. Sztem menny oda a tanárhoz és kerek perec kérdezd meg, hogy mi baja van veled, min tudnál változtatni.... Sok sikert.
2010. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
97%
Azért mert az összes tanár egy köcs@g!!!
2014. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!