Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen köcsög az anyám?

Miért ilyen köcsög az anyám?

Figyelt kérdés

Ha jön hozzám vendég ki kell takarítsam az egész házat az ő szobáját is. Most jön hozzá barátnője és megint ki kell takarítsam az egész házat..

Szerintetek ez így igazságos?

Anyukák ti is csinálnátok ilyet?


2011. szept. 25. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ mennyi idős vagy...dolgozol e,tanulsz e??

Amúgy az hogy az egész házat neked kell egyedül az nem nem normális,azért illik beosztani.De ha egy nap lopó vagy akkor igaza van..

2011. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Lehet hogy kocsogosen tulzol? Egesz lakast, vagy eppen osszekapni, rendet csinalni? Lehet ha minden nap segitenel valamit, akkor nem kellene takaritanod, mikor vendegek jonnek.

"Anyukák ti is csinálnátok ilyet?"

Nem, de egy-ket pofon nem artana, hogy megtanuld a rendet, tiszteletet.

2011. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Dehogy csinálnak.

Nem a gyerek dolga a házat rendben tartani.

Segítséget sem várok el. A munkahelyre sem rohan be senki segíteni.

Főleg nem a gyerekemmel takaríttatok,ha hozzám jönnek vendégek!

2011. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen más anyuka is csinál ilyet,főleg, ha a gyereke csak viták árán képes megmozdulni és magától semmit nem segítene az anyjának,még a napi egyszerűbb kéréseket sem képes teljesíteni.Például,ha reggel kéri,hogy suli után mosogass el néhány tányért,a szennyesed vidd ki,esetleg teregess ki - és ebből semmi nem teljesül, akkor bizony az anyukáknál el gurul a gyógyszer és köcsögök lesznek!
2011. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én anyám is elvárja ezt tőlem, hogyha idehoz valakit (ráadásul még nem is az én 'vendégemet'), akkor ki kell/kéne takarítanom az egész lakást.

viszont én megmondtam neki, hogy nem csinálok semmit. még az elején 1-2 alkalommal persze segítettem neki. de minden héten hoz valakit, én meg miatta nem fogok ugrálni... ő hozza ide, akkor csinálja is meg...

2011. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
40%

Nem kötelességed megcsinálni a "köcsög" anyádnak,de ne sírjon a szád ha legközelebb nem főz ebédet vagy nem vesz sminket neked,mert nem kötelessége megcsinálni... Nem sűrűn hallottam olyat,hogy belehalt vki egy takarításba,mert a szemét anyja halálra dolgoztatta:)) Inkább szeresd azt a köcsög anyádat amíg megvan neked,mosolyogva takaríts és majd ha elmentek a barátnők beszéld meg vele,hogy osszátok be a házimunkát:))

18/L

2011. szept. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!