Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a bajom vajon? (lejjebb info)

Mi a bajom vajon? (lejjebb info)

Figyelt kérdés
Szerintem beteges, amit teszek, érzek...Szóval...szeretem nagyon a párom, nagyon jó minden vele , alig várom hogy hazajöjjön, örömmel főzök neki, mosok rá, nem fáj a fejem, sokat viccelek vele....és a legrosszabb az egészben hogy ő ugyanígy szeret.... Mit tegyek? ugye ez már gáz?
2010. ápr. 1. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is gáz, és beteges, amit csinálsz, úgyhogy sürgősen dobd ki. Keress olyat, aki lesz*rja, hogy főzöl, nem akarja, hogy moss rá, mert koszos cuccokba jár, utálja, hogy nem fáj a fejed, idegrohamot kap a hülye vicceidtől, és ugyanúgy utál tegéd, mint te őt. Ez a recept a tuti boldogsághoz :)
2010. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, ezen most elgondolkozom.....:DD
2010. ápr. 1. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

igy van.sokan mindent megadnának ezért az érzését.sztem inkább örülj neki,és élvezd az eggyütt töltött idötöket.

(Zsoka)

2010. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én nem értem.Jobb lenne, ha rugdosnátok egymást?Próbáljátok meg.
2010. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a baj?????!!??!
2010. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!