Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Véres széklet, vajon mitől...

Véres széklet, vajon mitől lehet? BŐVEBBEN LEJJEBB!

Figyelt kérdés

CSAK KOMOLY VÁLASZOKAT VÁROK.

18 éves fiú vagyok. Nem egyszer meg nem kétszer előfordult már hogy a székletemen piros-vörös részeket vettem észre, és a WC papíron is. Mi okozhatja ezt nálam? Ebből valami bajom lesz/lehet vagy már van? Nem tetszik ez nekem és "félek".


2011. aug. 11. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Kemény volt és vastag a széklet olyankor? Mert lehet, hogy a vastagságtól és az erőlködéstől elpattant ott egy-két hajszálér.
2011. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem értem hozzá de nehéz volt kinyomnom szóval szerintem igen kemény volt, és eléggé vastag.
2011. aug. 11. 00:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy azért volt amit az előző válaszomban leírtam. Ha "puhább" székletnél is észreveszed a véres részeket akkor érdemes már orvostól megkérdezni.
2011. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen. De akkor most mi van/lesz, hogyha ez a hajszálér pattant el? Meggyógyul vagy forduljak orvoshoz vagy szedjek valamit esetleg változtassak az étrendemen?
2011. aug. 11. 00:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha egy hajszálér pattant el akkor semmi sem történik, esetleg csak akkor vérzett mikor elpattant. Mint egy orrvérzésnél. Elvileg annak be kell gyógyulnia. Orvoshoz akkor menj ha nem vastag-kemény székletnél is észreveszed a véres részeket.
2011. aug. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Hát menj orvoshoz mindenféleképp :D mert az elpattant érbe a széklteből belejutnak azok amiknek nemkéne :P lehet érfalerősítőt kell szedned vagy mittomén :D de menj dokihoz :D az a tuti :d
2011. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi! A szervezeted meggyógyítja a sebeket, és ha valami kosz kerül oda akkor kiüríti.
2011. aug. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha keményet szarsz egyél rostos gyümölcsöket, meg igyál sok vizet, és puha lesz. :D
2011. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Ez utolsót lájkolom!!! XDXDXDXD
2011. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!