Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem megy lejjebb?...

Miért nem megy lejjebb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A fitymám erekciókor csak félig megy le magától, és lehúzni se tudom, mert fáj. Nyugalmi állapotban nincs gond, akkor lemegy teljesen. Miért van ez? Lehet, hogy azért mert fiatal vagyok? (14)
2010. márc. 11. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fitymaszűkületed van valószínűleg. Mindenképp orvoshoz kell menned vele, mert gátolhatja a későbbi szexális életedet!!

Sok sikert.

2010. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.Menj el egy orvoshoz és majd megmondja mi legyen.Sok szerencsét.
2010. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem azert van, mert fiatal vagy!

Azert van, mert szuk a fitymad.

Beszelj apukaddal vagy anyukaddal, hogy vigyenek el egy urologushoz.

Szukseges a szuloi beleegyezes a beavatkozashoz!

Megszunik egy kicsi bemetszessel, amit a fityman ejtenek. Termeszetesen erzestelenitik elotte!

Ettol a metszestol le tudod huzni ugy, hogy nem fog fajni erekciokor sem. Nehany napig kellemetlen lesz. De megeri, mert jobb szexualis eletet elhetsz a jovoben. Nem lesz kellemetlen fajdalmad erekcio kozben.

Minel elobb raszanod magad annal elobb elvezheted az eletet!

Kivanok jo egeszseget es "fajdalom mentes" boldogsagot!

2010. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hali!


Sztem ebben a korban két dolog lehet...

1.) Most serdülsz és a fitymád nem vette fel a lépést a péniszeddel a növésben,...

2.) Tényleg fitymaszűkületed (fimózisod) van.

De hogy ezt megállapíthasd, vedd figyelembe, hogy a mostani állapotod körülbelül hol tart a serdülésben, és hogy régebben a hátrahúzást ugyanígy tudtad-e végrehajtani!?


_ Az utóbbi néhány hónap-fél év során mennyire intenzív volt a változás? Testmagasság? Testsúly? Testalkat? Most kb. hogy nézel ki külsőleg? (cm/kg/alkat)

_ Nemi szerveid az utóbbi időben mennyit változtak? (Fütyid megnőtt, megvastagodott; Herezacskód, heréid is megnőttek... Első éjszakai magömlés... Merevedés reggel, óra közben...)

_ A fitymád vége (mennyivel) hosszabb a makkod végénél, tehát túlmegy-e rajta? Ha igen, milyen a vége? Sima, vagy összerojtosodott?

_ Régebben (kisebbkorodban) is csak fájdalommal tudtad hátrahúzni a fitymádat merev állapotban? Szokott ez így napközben is gondot okozni? (Pisilés, esetenkénti merevedés napközben, amikor feláll, és érzed, hogy csúszna hátra a fityma, de elakad...)


Ha megválaszolod a kérdéseket, könnyebb lesz eldönteni, hogy a bajod csak átmeneti vagy tényleges!?


Üdv: EE

2010. márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez a kis metszés ugye nem metélést jelent?
2010. márc. 12. 13:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg nem.... nekem körülmetélték és csak lebeszélni tudok mindenkit róla!

Egy bemetszés meg fékátvágás viszont nem vészes, abba nyugodtan belemehetsz, segít és hamar gyógyul és nem is látszik.

2010. márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne ijesztegesd már szerencsétlenXD

Nekem is volt 8 évesen és nem olyan szörnyű(Izgi az altatás)

[De tényleg]1 napot voltam a kórházba ,amíg felébredtem az altatásból.Bár elég ciki volt odaálni a nő doki elé aki fel le húztaXDL0-0L

2010. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó, te még gyerek voltál akkor, felnőttet nem altatnak (a 14 éves annak számít). De egyáltalán nem biztos, hogy a körülmetélés lesz a megoldás. Vannak szteroidos krémek, amikkel oldható, lazítható a szűkület. Utána kell járni rendesen.
2010. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ!
2010. márc. 13. 21:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem maga a körülmetélés, főleg nem gyerekkorban, de ahogy kinéz, az elég undorító és nem hiszem, hogy normális ember ilyet szeretne magának, mint amilyen pl nekem van. Az meg, hogy milyen lesz utána, soha nem biztos, soha nem tudhatod.

Senki nem garantálhatja, hogy nem lesz neki is foltosodó, kérges makkja, ami csúnya. Nem garantálhatja neki senki, hogy nem fognak látszani a varratok, mint pl nekem, ezeket nem lehet előre tudni. Itt a fórumban is több körülmetélés utáni probléma merült már föl, amivel szerintem nem szívesen foglalkozik olyan, akinek van fitymája és természetesen meg is akarja tartani (mert nem viccből van az se, saját kárán az ember ezt még jobban érzi, tudja)

Örülök, ha neked problémamentes, de ezzel sajnos nem mindenki van így

2010. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!