Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem megy lejjebb?...

Miért nem megy lejjebb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A fitymám erekciókor csak félig megy le magától, és lehúzni se tudom, mert fáj. Nyugalmi állapotban nincs gond, akkor lemegy teljesen. Miért van ez? Lehet, hogy azért mert fiatal vagyok? (14)
2010. márc. 11. 20:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

EMBEREK!


Jó lenne, ha először meg lehetne kérdezni magát a kérdezőt is és nem mindig belecsapnátok a lecsóba! Semmit nem tudunk a kérdezőről, mert egy keresztkérdésre sem válaszolt, ti pedig elvonjátok a figyelmét a vitátokkal!

Mindenre nem lehet sablonválaszt adni, márpedig minden ilyen témánál mindenki ugyanazt írja oda!


Tegyen minden hozzászóló minden kérdezőnek egy általános szívességet! Először HADD TISZTÁZZA MÁR, MI A BAJA, aztán utána lehet tanácsokat adni! És elsőként inkább nézzük együtt közösen azt, hogy milyen alternatívák vannak, ne mindjárt minden témakör arról szóljon, hogy körülmetélés így, körülmetélés úgy! Unalmas, a kérdezőket pedig kifejezetten riasztja!


Lehetőleg SENKI NE EMLÍTSE már MEG A KÖRÜLMETÉLÉS SZÓT, addig NE, amíg nem tudjuk mi a kérdező pontos baja! De ehhez kérdésre van szükség!


A másik, az sem megoldás, hogy mindenkit most már kóros elhivatottsággal lebeszéljünk a körülmetélésről, mert sajnos tisztában vagyok azzal, hogy vannak olyan helyzetek (NEM MINDEGYIK HELYZET ILYEN!) amikor sajnos annyira makacs a szűkület, hogy már másként nem lehet segíteni, főleg azoknál, végződik így a fityma, akik cukorbetegek.

Maximálisan tisztában vagyok azzal, mi a körülmetélés, de az is tiszta, hogy sajnos vannak esetek, amikor félresikerül, persze...ez is sokmindentől függ, nemcsak orvostól.



===== ===== ===== ===== =====

Kedves Utolsó hozzászóló! (11:02-es)


:-I Elhiszem, hogy gátlásos lettél és más szemmel nézel az urológusokra, mert a félresikerült gyerekkori műtéteddel tönkretették az életedet. De úgy látom, és sztem -- ezt eddigi hozzászólásaid is igazolják, hogy -- nem tudsz ezen továbblépni.

Nézd! :-S ˙ Sem én, sem senki más nem tudja ugyanazt a mérhetetlen keserűséget és lelki fájdalmat átérezni, amit te érzel. A múltat sajnos nem lehet megváltoztatni, de a jövőt igen! Márpedig éppen ezért, fontos lenne továbblépned a múltbéli sérelmeiden, hogy...

1.) ...beszélj erről a dologról valakivel, akiben megbízol, ha ilyen nincs, kérd egy pszichológus segítségét , (hogy feldolgozd az eddig úgy vélem nagy valószínűséggel feldolgozatlanul maradt traumát)... és

2.)...vedd tudomásul, légy tisztában azzal is, hogy TE is -- mint ahogy mindenki -- a saját kezedben tartod a sorsodat! Annak, hogy ilyen lett a péniszed, nem kell tovább így lennie, és ez az oka a csalódásaidnak, ami befolyásolja az életedet, akkor SZÜNTESD MEG! A bajod azért van, hogy megoldd, tehát cselekedj, és keress egy olyan urológus szakorvost vagy plasztikai sebészt, akiben megbízol, és akikről meg is győződhetsz, hogy megbíz6ók! Ha nem ismersz egy ilyet sem, hallottam egy urológus szakorvosról, aki garantáltan jó munkát végez, megfelelő technikai adotságokkal és kellő empátiával rendelkezik, emellett minden kérdésedre válaszol.

:-O Próbáld meg, és vetkőzd le a félelmedet, mert ha nem teszed, életed végéig kísérteni fog a péniszed, és megrekedsz a múltbéli eseményeknél ez pedig mentális problémákat okoz6.

Mérlegeld: Van lejjebb ennél az állapotnál is?



A minap hallottam egy mondást, érdemes lenne elgondolkodni rajta: "A pokolba bele kell nézni ahhoz, hogy rájöhessünk, hogyan állíthatjuk meg azt!"

Kérdés, hogy: Neked melyik a nagyobb pokol? Hogy megműttesd újra a péniszedet, vagy hogy így hagyd? Mert a TE sorsod a TE kezedben van innentől kezdve, és önmagadért te is felelsz, nem csak az orvos, aki "lecsonkított"!


Jóakarattal és tisztelettel... (:-)



====== ====== ====== ====== ======

Kedves Kérdező!


Nagyon elterelődött a beszélgetés iránya, márpedig a valódi megoldást csak úgy találhatjuk meg közös erővel, ha tisztázzuk, hogy pontosan mi bajod, hogy néz ki a problémád, ill. hogyan viszonyul az hozzád!?

Ennek kiderítése érdekében tettem fel a "03-12 01:09"-es hozzászólásomban az ott látható kérdéseket. Ha szeretnéd egyértelműsíteni, mit tehetsz, válaszolj rájuk a következő kommentedben! Oké? :-)



Üdvözlettel: EE

2010. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Első kérdésedre a válasz: folyamatosan növök, testsúlyom állandó. 185 cm magas vagyok, 68 kg, sportos alkat.

Második kérdés: hogy mennyit változott, nem tudom pontosan megmondani, de változott. Első éjszakai magömlésem régen volt, és a reggeli merevedés is megvan.

Harmadik kérdésed: egy picivel hosszabb és sima a vége.

És az utolsó kérdés: a kis koromra nem emlékszem, de napközben ez az egész nem okoz gondot.

2010. márc. 25. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!