Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS Anyukák! Ti is ezt...

SÜRGŐS Anyukák! Ti is ezt tettétek volna?

Figyelt kérdés
Helo!Hétfő óta beteg vagyok.Ma szerda van.Az orvos azt mondta hogy holnap menjek suliba.Most sikerült elérnem az osztálytársamat hogy megkérdezzem a házit meg a többit.És ő mondta hogy töriből dolgozatot írunk.Abból az anyagból amit a többiek hétfő-kedd-szerdán tanultak.Nekem meg kemény 5 percem van rá.Eddig is próbáltam felhívni több osztálytársat is felhívni de csak ő vette fel a telefont.És most megkértem anyátt hogy írjon igazolást hogy ne kapjak 1-est.És ő erre elkezdett ordítani h ott a könyv tanuljak.Basszus kb 10-13 oldalt kell megtanulnom 5 perc alatt rómáról.Elegem van.Nem tudom megtanulni.Ma nehéz napom volt így legkésöbb 10 kor én már alszok.Ti is ezt tettétek volna anyum helyében?Vagy ti írtatok volna igazolást?Segítsetek!:(
2010. márc. 31. 20:13
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
85%

5-es töri,ha jól emlékszem,a Görög és Római birodalom.Csupa mese.Két óra alatt az egész anyagot meg lehet tanulni,nem 10 oldalt.Egyébként ez régen érettségi tétel volt...érdemes megtanulni.

Zuhanyozni lehet 10 perc alatt.

2010. márc. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Nagyjából átolvastam kiemeltem egy csomó dolgot meg jegyzeteltem.Majd re ggel a kocsiban meg becsöngetés előtt meg a szünetekben majd tanulok!

Am nekünk egyhéten 4 töri óránk van.És én már hétfőn is mindenkit felhívtam akinek csak meg volt a száma meg kedden is de csak most vette fel a barátnőm.

2010. márc. 31. 21:01
 33/48 anonim ***** válasza:
79%
Ja,azt tudod hogy hívták az utolsó római királyt?Superbus...
2010. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

21:00

Míg én a kérdést írtam közben matek házit csináltam.Szval nem kell leszólni mert írtam egykérdést.

2010. márc. 31. 21:03
 35/48 anonim válasza:
88%
Nem akarok okoskodni, de egyetértek az előzőekkel. Az idő alatt, amíg kiírtad a kérdés, és válaszolgattál rá, legalább a felét tudnád, ha nem többet!!
2010. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
ÉN MEG MÁR EZERSZER LEÍRTAM H KÖZBEN MATEK HÁZIT CSINÁLTAMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:@Uh ez non idegesírő!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 31. 21:08
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, olvasd el kétszer. Én diákról tanulok, 9 dia van egy lapon, és 20-30 A4-es oldal. Képzelheted! 13 oldal nem fog kiakasztani, egyébként is tele van képpel. Szépen olvasd el kétszer, elalvás előtt meg reggel felkelés után egyszer, 10 perc alatt el lehet olvasni, ha odafigyelsz rá sikerülni fog. Nem is értem alapból miért nem így tanulnak sokan, ez a legeredményesebb, ami fontos, azt ráadásul hosszú idők múlva sem felejted el :):)
2010. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
85%
itt sírsz, hogy nem törődnek veled a szüleid közben meg suliba elcipelik a segged, szerintem csak egy elkényeztetett nyafka vagy.
2010. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj, inkább tanulj! Amíg itt idegeskedtél simán megtanultál volna 20-40 oldalt! XD (bocsiiiii)
2010. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Tarquinius Superbus :):) De szerettem én a törit :):) És de régen tanultam :( Legalábbis nekem nagyon régnek tűnik :(
2010. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!