Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS Anyukák! Ti is ezt...

SÜRGŐS Anyukák! Ti is ezt tettétek volna?

Figyelt kérdés
Helo!Hétfő óta beteg vagyok.Ma szerda van.Az orvos azt mondta hogy holnap menjek suliba.Most sikerült elérnem az osztálytársamat hogy megkérdezzem a házit meg a többit.És ő mondta hogy töriből dolgozatot írunk.Abból az anyagból amit a többiek hétfő-kedd-szerdán tanultak.Nekem meg kemény 5 percem van rá.Eddig is próbáltam felhívni több osztálytársat is felhívni de csak ő vette fel a telefont.És most megkértem anyátt hogy írjon igazolást hogy ne kapjak 1-est.És ő erre elkezdett ordítani h ott a könyv tanuljak.Basszus kb 10-13 oldalt kell megtanulnom 5 perc alatt rómáról.Elegem van.Nem tudom megtanulni.Ma nehéz napom volt így legkésöbb 10 kor én már alszok.Ti is ezt tettétek volna anyum helyében?Vagy ti írtatok volna igazolást?Segítsetek!:(
2010. márc. 31. 20:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
86%
tízig nem öt perc van hátra. egyetemen nem 10-13 oldalt kell majd megtanulnod hanem 10-13 könyvet. ne hisztizz.
2010. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
10ig még van majd 2 órád, addig azt a pár oldalt lazán meg tudod tanulni.
2010. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi idő alatt már túl lennél minimum 2-3 oldalon!

Menj tanulni, ne az interneten lógj és kifogást keress!

2010. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Még meg is kelll fürdenem.Meg most csinálom a matek házit!
2010. márc. 31. 20:19
 5/48 anonim ***** válasza:
75%
ja megtanulhatod de ha nem voltál ott akkor NEM írsz
2010. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
Mutasd meg mire vagy képes, meg tudod csinálni! Amikor fősulira jártam ajaj, valóban nem 13 oldalt kellett megtanulni egy nap alatt, hanem háromszor annyit.
2010. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
De attól h nem voltam ott attól meg kell írnom!
2010. márc. 31. 20:19
 8/48 anonim ***** válasza:
83%
Nem netezni kéne,hanem tanulni! Ha én lennék az anyád,mér rég elvettem volna a kábelt és holnap mennél iskolába.
2010. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
95%
szerintem meg mondd, hogy nem voltál a héten mert beteg voltál, és mondod, hogy következő órára bepotolod. Nálunk ezt mindig elfogadják.
2010. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
91%

csináld azt, hogy átolvasod az anyagot

és közben az évszámokat, neveket, fogalmakat kíírod.

Azokat magold be. Nincs mese.

Ha lesz kifejtős kérdés annyit írsz, amire emlékszel

Ki-kivel mikor és mi lett a vége


Vagy keres egy rövid összefoglalót. Szerintem is mutasd meg!

2010. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!