Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SÜRGŐS Anyukák! Ti is ezt...

SÜRGŐS Anyukák! Ti is ezt tettétek volna?

Figyelt kérdés
Helo!Hétfő óta beteg vagyok.Ma szerda van.Az orvos azt mondta hogy holnap menjek suliba.Most sikerült elérnem az osztálytársamat hogy megkérdezzem a házit meg a többit.És ő mondta hogy töriből dolgozatot írunk.Abból az anyagból amit a többiek hétfő-kedd-szerdán tanultak.Nekem meg kemény 5 percem van rá.Eddig is próbáltam felhívni több osztálytársat is felhívni de csak ő vette fel a telefont.És most megkértem anyátt hogy írjon igazolást hogy ne kapjak 1-est.És ő erre elkezdett ordítani h ott a könyv tanuljak.Basszus kb 10-13 oldalt kell megtanulnom 5 perc alatt rómáról.Elegem van.Nem tudom megtanulni.Ma nehéz napom volt így legkésöbb 10 kor én már alszok.Ti is ezt tettétek volna anyum helyében?Vagy ti írtatok volna igazolást?Segítsetek!:(
2010. márc. 31. 20:13
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem meg lehet tanulni ennyit 10 óráig. Ha mégsem megy ennyi idő alatt, akkor az évszámokkal ne bajlódj, csak a nyers anyagot verd a fejedbe.

Annak fényében, amennyit ismerek a sztoriból, tényleg genyó dolog volt kiabálni (de lehet más lenne a helyzet, ha ő is elmondaná a véleményét, lehet, hogy hozzád hasonlóan neki is nehéz napja volt, ezért kiabált). Egyébként én sem írtam volna igazolást a helyében, túl egyszerű mindent megkapni, küzdj meg a feladattal.

És, hajrá, menni fog, ennyi idő sokkal többet is lehet tanulni.

2010. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
82%
Tanulni kell és -már valaki írta- nem kifogást találni. Fősulin, egyetemen nem oldalakat, hanem könyveket kell átvenni, hetek alatt. Amit te csinálsz az a kifogások gyártása. Szerintem nincs kedved holnap elmenni suliba. Max. kéred a tanárod segítségét, hogy egy későbbi időpontban írd meg a dogát. Anyud jól döntött. 30/N
2010. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
85%

Amikor a fiam beteg, minden nap elkérjük az órai anyagot és a leckét is és bizony mindent meg kell ugyanúgy tanulnia, mintha iskolában lett volna. Volt már rá példa, hogy a két hetes hiányzása utáni első napján írtak matek dolgozatot olyan anyagból, amit velem tanult meg otthon - ötösre! De ugyanígy írt már nem is egyszer németdolgozatot (hetente írnak, nem nehéz belecsúszni egy ilyenbe).

Eszem ágában sem lenne leigazolni neki még egy napot, de szerencsére nem is kérte még soha. Te is inkább tanulj netezés helyett, este tízig 10-13 oldalt még könnyedén meg lehet tanulni.

2010. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
60%
Holnap nem lesz még tavaszi szünet? Amúgy ha holnap mész először és ezt akkor tanulták, amikor hiányoztál, akkor nem szokták megiratni, hanem következő órán. Mitől volt olyan nehéz napod, ha otthon voltál betegen? ha annyira rosszul vagy, hogy attól vagy kimerült, akkor holnap még nem mehetnél, de ha már mehetsz, akkor ma már nem lehettél nagyon rosszul. Ne nyavalyogj, állj neki tanulni. a füréd meg az alvás az elsődleges, vagy hogy ne kapj egyest? Akkor kicsit később fekszel vagy reggel korábban kelsz és mindjárt több időd van. De a te döntésed. fürödj meg, feküdj le, aludd ki a mai nehéz napodat, csak akkor ne anyukád legyen a hibás, ha holnap egyest kapsz.
2010. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem mondd meg a tanárnak h beteg voltál, és nem tudsz dogát írni, és következő órán írnád meg. amúgy az a 10-15 oldal nem olyan sok, én is annyit tanultam zh-kra egy nap, de tudom betegen nem könnyű. de így ne csináld, h folyamatosan lógsz, mert soha nem fogod tudni bepótolni, és a tanárok nem lesznek jóindulatúak veled, ha sokat hiányzol, kihat az osztályozásra is!!!

szóval inkább menj be, még bemehetsz holnap, reggel is át tudod még nézni, ha mégsem tudsz beszélni a tanárral óra előtt, akkor meg köv.órán mondod neki, h szeretnél javítani!!!

2010. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim válasza:
56%

szard le, én megse tanulnám...xD vAgy írj puskát,

am énse voltam a héten suliba és nem is megyek, de mien gyökér orvosod van h holnap kell menned, péntektől már úgyis szünet van:D


17f

2010. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
90%
Amikor én másfél hónapot hiányoztam, 12 tantárgyból volt egy hetem, hogy bepótoljam azt az időt... (előtte kórházban voltam, és nem igazán volt lelkierőm-erőm tanulni) Egy héten keresztül minden órán (6-8) dolgozatokat írtam, és nem haltam bele, itt vagyok. 10-13 oldal egyáltalán nem sok, és ha nekiülsz, simán meg tudod tanulni.
2010. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Anyám soha nem ül le velem tanulni.Bármit kérdezek tőle ez a felelet:

-Lécci hagyj békén fáradt vagyok

VAGY

-Fáj a fejem hagyj békén

VAGY

-Nem tudom kérdezd meg a báttyádat!


Persze a bátyám nagyívből szarik rám mert 18 éves legkiseeb"gondja" is nagyobb annál hogy engem észrevegyen!

Apám:nem velünk él!

2010. márc. 31. 20:29
 19/48 A kérdező kommentje:

Nem tom!Biztos nem lesz még 3-as se!:SDe ez nekem szar!

Am én nem gondolkozom azon h mi lesz a gimiben5.-es vagyok!Nem érdekel semmi csak az hogy mindenből meglegyen 4-es átlag...

2010. márc. 31. 20:32
 20/48 anonim ***** válasza:
84%
Ne fürgyé' le,így több időd marad tanulni. Amúgy ne mhiszem h olyan fhasszopó a tanár hogy megírassa veled. Szólj neki miután bementek a terembe(ez a jobbik döntés) v írd rá a lapra h beteg voltál(ez a roszabbik döntés). Vagy puskázz.
2010. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!