Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem akarja...

Szerintetek miért nem akarja anyukám ennyire hogy gyereket vállaljunk a párommal?

Figyelt kérdés
21-éves lány vagyok.A párommal jól meg vagyunk mindkettőnknek jó állása van szeretjük egymást.És szeretnénk gyereket.Anyukám meg mindig azt mondogassa hogy jól gondoljam meg mert egy gyerek nagy felelősség.Ráérek még.Fiatal vagyok.De nem értem miért ellenzi ennyire hisz nem vagyok már gyerek.Felnőttek vagyunk végülis a mi dolgunk lenne a párommal.Anyám fiatalon lett édesanya 15-éves volt mikor engem szült.Lehet ezért is félt ennyire.Vaggy egyszerűen irigy már azon is gondolkoztam.
2016. febr. 19. 11:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
95%

munka? mióta?

végzettség? vissza tudsz oda menni?

külön lakás? (albi/saját)

spórolt pénz?


anyád nem irigy, csak átélte az egészet és neked jobbat kíván.

2016. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
jólvan na..ezt AZ irigységet én se úgy gondoltam csak nem tudtam már hirtelen mire gondolni hogy miért ellenzi ennyire.De most már kezdem megérteni.Apukámmal együtt neveltek fel.De apám melett nem volt valami jó életünk sajnos.Apám eléggé munkakerülő tipus.Na meg persze nem jól éltek anyámmal attól függetlenül hogy 18-éves voltam amikor anyámnak elege lett és ott hagyta apámat.Apám volt hogy meg is ütötte emlékszem egyszer úgy eg verte mikor ketten voltak otthon hogy mire haza mentem anyámnak totál be volt dagadva az egyik szeme.Anyám persze azt mondta hogy el esett azért olyan a szeme.De aztán megtörtént és bevalott mindent.Na meg a folyamatos cirkuszokról nem is beszélve.Szóval az tény hogy apám melett sokat dolgozott hogy nekem meg legyen mindenem.
2016. febr. 19. 12:24
 13/30 A kérdező kommentje:
a párom harminc éves.Húsz éves kora óta dolgozik.Én meg kb 3-éve.Neki nincs s középiskolai végzetsége de attól függetlenül be van jelentve a munkahelyén eléggé jól fizető állása van.
2016. febr. 19. 12:25
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
Ha azt gondolog ,hogy írigy rád az anyokád akkor még tényleg nem nöttél fel. Egy gyerek nagy feladat az életben. Minimum várnék még 4 évet és addig sporolnék. Lehet ,hogy még jól meg vagytok de 5 év mulva is jól meg lesztek ,vagy a párod esetleg benyögi ö még szeretne élni ami érthetö és anyukáddal nevelitek a kicsit? Szerintem anyukád lát olyat is a kapcsolatotokban ami miat nem tartja jó ötletnek csak nem akar belle szólni mert azt is támadásnak veszed, és nem akar veled roszban lenni. Az hogy ö mennyi idös volt mikor téged szült kicsit más világ volt. És ha tehetné szerintem ö is várna.
2016. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

A sajat tapasztalatabol tudja hogy nagy felelosseg es meg kell gondolni.

Nem azt mondja hogy ne csinald, csak azt hogy gondold vegig alaposan.

Biologiailag ketsegkivul idealis gyerekvallalasi korban vagy, de tarsadalmilag nem biztos.

Ha a ferjeddel a magatok laban alltok, es felelosen bele tudtok vagni, akkor a ti dolgotok, nektek kell eldonteni, de abban igaza van hogy jol meg kell gondolni.

2016. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
77%
Bakker, én se örülnék, ha a harmincas éveimben nagymama lennék, mert a lányom szül egy olyan pasinak, aki korban hozzám áll közelebb :D
2016. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Hát most ez van.Tudom kissé furcsa hogy a párom inkább hozzá illene korban.Dehát nekem nagyon megtetszett annak idelyéna párom és nem zavart a korkülömség.Hogy tiz év van közöttünk.Hát igen lehet lát benne valami rosszat.Mondjuk a páromnak van már egy ygereke az előző kapcsolatából.Sajnos nem jöttek ki jól a volt életársa miatt.De attól hogy külön mentek és a gyereket az anyja neveli.De én sose mondtam hogy mi ne neveljük sőt én még benne lettem volna abba is ha a barátom elrendezi hogy nállunk lakjon a kicsi.De ő valamiért nem akarja.Meg állitólag sok procedurával jr elrendezni hogy nállunk lakjon a gyermeke.
2016. febr. 19. 12:56
 18/30 anonim ***** válasza:
86%
Tanulj meg helyesen írni előbb!!!
2016. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%

Ez esetben nem egyszer, hanem ötször gondolnám végig igen körültekintően, hogy akarok-e gyereket szülni egy pasinak, akinek túl fárasztó és problematikus a saját gyereke neveléséért ringbe szállni.

Szerintem adj magadnak még 3-4 évet, mielőtt lekötöd magad hozzá egy babával.

2016. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
A helyesiráért bocsi!Siettem.Hát igen ezt én se értem hogy miért nem akarja hogy nállunk legyen aza kisgyerek sokkal jobb példát tanulna tőlünk mint az édesanyjától.Ezt a párom szülei is meg mondták hogy attól a nőtöl sok jót nem fog látni.Sajnos.Dehát hiába mondom én ha a párom nem akarja.
2016. febr. 19. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!