Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl? Ez mindenkin...

Hogyan éljem túl? Ez mindenkinek így fáj?

Figyelt kérdés

Történetünk. 20 hónapja vagyunk külön a párommal, Van két közös gyerekünk, akik imádják az apjukat,aki olyan, mint a mese hol van hol nincs. A tegnap kiderült, hogy van egy másik csajtól egy kilenc hónapos kisfia. Nem tudom, hogy most mit is kellene éreznem, én még most is szeretem, sőt az elmúlt két három hónapban nagyon kedves volt velem, már kezdtem reménykedni, hogy jobb lesz. Erre most kerülő úton megtudtam ezt. Haragszom is, nem is, mert nem tudom, hogy mit kell ilyenkor csinálni.


Van egy másik kérdésem is:


Mivel én egy szemét nő vagyok, eddig nem kértem gyerektartást, azt most így 20 hónap után is elindíthatom és hol?


2010. márc. 30. 23:01
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
08:29-es nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Valóban ilyen vagyok és ezt érzem, amit leírtál, ja abban reménykedtem. Én négy évig csak kompromisszumot kötöttem vele és rosszul esett, hogy 3-4 hónapja eljátszotta nekem, hogy megint csak én vagyok az életében a legfontosabb, és most kiderült valami, amit nem tudok megemészteni. Ennyi az egész. Annak viszont örülök, hogy az engem letolóknak mindenkinek tökéletes házassága van és remélem ők soha nem élik át azt, amit én.
2010. márc. 31. 08:38
 32/35 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szívesen,bátorításra és egy kis szeretetre lenne szükséged.Még az is lehet,hogy a párod komolyan is gondolta,amit irányodban mutatott az elmút pár hónapban,ennek ellenére tőlem nem kapna több esélyt.Ez már azért túlzás és sajnos kutyából nem lesz szalonna.Azt,hogy kérsz-e gyerektartást neked kell eldönteni,a gyerekeidnek járna,de ha el tudod őket tartani,akkor lehet,hogy hagynám a fenébe.A párodat pedig próbáld megfelelő távolságba tartani magadtól,mert csak úgy van esélyed új életet kezdeni,ha ezt a problémáktól menteset lezárod.Kívánom,hogy ha lassan is (mert nem megy egyik napról a másikra),de találd meg a boldogságodat,addig pedig a gyermekeid felé küldd a szeretetedet (az látszik,hogy rendes ember vagy) és akkor ők is hamarabb helyre kerülnek.Sok sikert hozzá!
2010. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
76%
Én lemondanék erről a cspodár férfiről, akármennyire fáj is. Az is elképzelhető, hogy az új nőjéhez /akitől van a kilenc hónapos gyereke/ fog jobban ragaszkodni. Az is lehet, hogy egyikőtökhöz sem. Az pedig, hogy eddig nem kértél gyerektartást, ostobaságra vall. Ez ugyanis nem neked, hanem a két gyermekednek jár. Ennek hiányát mindenképpen ők sínylik meg. Igen, utólag is kérheted és tedd is meg!
2010. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
23%
Ide figyelj, te nagyon naiv vagy, és lehetne több eszed, ha már van 2 gyereked, nem, nincs rendben az életem, a szüleim rossz házassága rányomta a bélyegét az én életemre is minden tekintetben, szóval a gyerekeidnek ha te normális felnőttkort akarsz, akkor leszel szíves tanulni mások elrontott életéből és nem rontod el a gyerekeidét.
2010. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetne több eszed..." - hát igen, mi bizony értelmesen éljük az életünket, érzelem nélkül döntünk, mindig jól... ugyan már. Megértem, hogy fáj, és 20 hónap nem olyan hosszú idő. Adj magadnak esélyt a gyógyulásra. találkozz barátnőkkel, csinálj valamit/fogj olyasmibe, amit eddig még nem tettél, és ne ostorozd magad. Adj időt a felépülésre, de az tény, hogy én sem bíznék ebben az emberben többé. A gyerektartás meg jár, tényleg a gyerekeidnek - akik nemcsak a Te gyerekeid.

Tegyél valamit, ami segít oldani a fájdalmat, mert akárhogy uralkodsz magadon, a gyerekek meg fogják érezni, hogy baj van.

2010. márc. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!