Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a dupla...

Mi a véleményetek a dupla vezetéknevekről?

Figyelt kérdés
Nőként kihalna a nevem, párom is benne van, hogy mindkettőnk nevét kapná a gyermek, kötőjellel elválasztva, külső véleményekre vagyok kíváncsi.
2016. febr. 16. 19:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Ti döntésetek. Ha nektek ez szimpatikus megoldás, hajrá! Nem a ti gyereketek az egyetlen. Csak ne adjatok mellé két keresztnevet.
2016. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen rendben van. Két keresztnevet így én sem adnék.
2016. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
igen, semmi gond a dupla vezeteknevvel, nekem tetszik is, kiveve ha valami fura parositas lenne a nevetek ( pl. kis-nagy, fekete- feher, erdei-virag, stb). dupla vezeteknev ilyen nevekhez tenyleg nem illik.
2016. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de ha az egyikőtök neve mondjuk Sátoraljaújhelyi a másikőtöké meg Pilisszentkereszti, akkor lehetőleg ne ilyen Zsuzsanna, Izabella, és ilyen hosszú keresztnevet válasszatok neki :D
2016. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rendben van.
2016. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
A mi gyerekeinknek is dupla, és két keresztnevük is van hozzá, de még így is sokkal rövidebb, mint az előbb említett Sátoraljaújhelyi Izabella. ;)
2016. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk is így van és szeretjük, de két olyan név kell hozzá, ami összepasszol.
2016. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ket csalad es ket keresztnevem van. Nagyon sok hatrannyal jar. Peldaul nem tudok repjegyet foglalni interneten, mert a nevem hosszabb a megadott betuszamnal, mar pedig a foglalas az utlevelben szereplo nev kell legyen pontosan. Minden irat kitoltesenel gondok vannak, hogy nem fer el a nevem a megadott negyzetekbe, emiatt a szamitogepes feldplgozasnal a papirom egyszeruen visszadobja a gep. Bediktalni soha nem tudom a nevem, elokell vennem az igazolvanyomat es meg kell mutatnom. Ha telefonba, betuzni kell a nevem, mindenki belefarad es altalaban nem sikerul. Szeretem a nevem, de a fele eleg lett volna. Soha nem hoznam ilyen helyzetbe a gyermekem.
2016. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen rendben van.
2016. febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
19%
Ugyan minek?
2016. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!