Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha rajtakapn...

Ti mit szólnátok, ha rajtakapnátok, hogy a bugyitokat szagolgatja?

Figyelt kérdés

Nem rég költözött hozzánk az anyukám párja és a fia (19). Egyébként jól kijövünk, semmi bajom nincs velük. És ma akartam bemenni a fönti fürdőszobába, amit mi "gyerekek" használunk, nyitva volt az ajtó, és bent volt a fiú, először nem tudtam mit csinál, aztán láttam, hogy a bugyimat szagolgatja. Aztán észrevette hogy ott vagyok, és a háta mögé dugta a bugyit, de nem nagyon kapkodott, meg nem jött zavarba se. Én meg úgy csináltam, mintha nem is vettem volna észre, fölkaptam amiért mentem, és gyors kiszaladtam. Ugyan nem hoztam szóba, de eléggé kiakadtam, és nem értettem a dolgot. Ezt miért csinálhatta? Ti mit szóltatok volna?


L/19


2016. febr. 16. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Rád van gerjedve. :) A legjobban cselekedtél, én is úgy tettem volna mintha nem vettem volna észre.
2016. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Hasonlóan tettem volna, a továbbiakban meg tennék arról, hogy ne férhessen hozzá a bugyijaimhoz meg úgy általában semmihez, ami nekem intim cucc.
2016. febr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

"Ti mit szólnátok, ha rajtakapnátok, hogy a bugyitokat szagolgatja?"


104 <ring>

jó napot kívánok! kiss mariska vagyok, a nagy péter ucca nyócvankettőből. történt egy kis baleset a mostohatesóm véletlen beleszaladt a tökeivel előre a lendülő cipőmbe. már 20 perce vinnyogva szenved. kérem, küldjenek valakit. nem, nem kell sietni, szerintem, még bírja egy ideig...

2016. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
29%
Kényszeríteném, hogy előttem verje bele a farkát a bugyiba.
2016. febr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%
Sajnos nem tudom mit szóltam volna, mivel nem viselek bugyit, de minden esetre lopózz oda a hátamögé amikor nem veszi észre és dugj bele a hátsó zsebébe egy doboz óvszert (de ne simát hanem bordázottat, az jobb lesz), meglátod hasznát fogjátok venni...
2016. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
15%
Itt nem szólni kell, hanem tekintetbe venni, hogy megváltozott a korábbi helyzet és a használt fehérneműt nem illik szanaszét hagyni. Tessék tanulni egy kis (szexuál) biológiát.
2016. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
34%
Meg a vegen bele veri :D beteg emberek vannak
2016. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%

#6: Az mióta széthagyás, hogy a szennyestartóban van a szennyes? Nem tudjuk, de gondolom, ott volt...


Én is kiakadnék, bár azon nem gondolkodnék, vajon miért csinálja. S igen óvatos lennék a sráccal, a bugyikkal nem tudom, mit tennék, mégsem tarthatom széfben őket mosásig...

2016. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
mielőtt a szennyesbe dobom, kitörölném vele a seggem, aztán szagolgassa...
2016. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
11%
Örülj neki hogy annyira tetszel neki hogy még a csokis bugyid is tetszik neki.
2016. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!