Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Napi 2 óra netezés sok? A...

Napi 2 óra netezés sok? A szüleim tisztára ki vannak akadva.

Figyelt kérdés

naponta 2 órát szoktam netezni, de a szüleim egyfolytában kiabálnak velem, hogy mért ülök egész nap a gép előtt, és apukám leakarja védeni jelszóval a netet, hogy ne használhassam.

pedig hasznos dolgokat csinálok, pl gyakorikerdesek.hu-zok, külföldi ismerőseimmel beszélegetk angolul, hogy gyakoroljam a nyelvet.

az öcsém, ha gépezik, akkor ő csak ilyen hülye számitógépes játékokkal játszik ,ahol lekell öldösni az embereket. de vele sose kiabálnak a szüleim, hogy azonnal huzzon el a gép elől.

anyukám szerint már teljesen a számitógép rabja vagyok, és hogy elkéne mennem orvoshoz..

meg hogy az egész életemet a gép elött töltöm, és ha ők nem szólnának egész nap itt ülnék. ez nem igaz, nem ülök szerintem olyan sokat a gép elött, mondjuk a többi korombelihez képest, vannak akik 3kor hazaérnek, és éjfélig a net előtt lógnak, max közbe kimennek vacsorázni.

ehhez képest a 2 óra nem is sok, főleg hogy értelmes, hasznos dolgokat csinálok.

15/L


2010. márc. 30. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van.

A helyedbe elolvastatnám velük ezt a kérdést.

2010. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Vmiért pikkelnek rád a szüleid? két óra uhgy elillan a gép elott, nekem éppen elég, de ha idöm lenne több, akkor 5 órákat ülnék itt, wowozni, gyakorizni, imélezni, teszveszelni..... 2 óra az lóka.ki....
2010. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%

Nálunk is ez volt régebben de nekem kell tanulnom az angol nyelv mellet más nyelvet és megmutattam hogy mit szoktam csinálni a szülőknek hogy mit csinálok ilyenkor mostanában nem szolnak rám csak ha már este van és akkor kell menyek lefeküdni szerintem mutasd meg nekik hogy miket csinálsz gépezés közben és akor nem fognak enyire kiabálni !

14/L

2010. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, és az első válaszolónak is,szerintem is mutasd meg a szüleidnek.
2010. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire zavarja őket csökkentsd a napi gépezést 1órára. amugy nemsok a 2óra.
2010. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a nagymamám napi 6órát gépezik nincs jobb dolga:) szerintem nem sok. Vagy elveszíted az időérzéked és lehet csak te hiszed hogy 2 óra a két óra. Ha neked van igazad akkor meg ülj le erről beszélgetni a szüleiddel.
2010. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
kevés
2010. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem sok, ha nem megy a tanulás rovására.
2010. márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen jó a napi 2 óra. Na ez az, amit el tudnék tanulni tőled! Az öcsédet viszont tényleg vinni kellene a pszichológushoz, mert ezekkel a játékokkal játszani káros, mert növelik a gyerekekben az agresszivitást.


Te vagy a család fekete mumusa. Az öcséd meg az elkényeztetett kis hülyegyerek. Az ilyenekből lesznek felnőtt korukra az anyuci elkényeztetett kicsi önállótlan fatuskói.


A fiúgyerekek életébe több szigorúság kell! Ne veled szigorúzzanak, hanem az öcséddel!


Én lány vagyok, tudom, nálunk az öcsémet sem kímélték,de engem sem, de ha így lett volna, mint nálatok, rohadt módon lázadtam volna!!!!

Amúgy is a fiúkat szigorúbban kell(ene ) fogni.


Igen, igazságtalanok a szüleid!

26.L

2010. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én általában napi 18 órát gépezek ...
2010. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!