Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még valakim, vagy...

Lehet még valakim, vagy egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Annyira el vagyok kenődve, mert nem sikerül összejönnöm senkivel. Van olyan aki tetszik (nem is 1) de ők nem vesznek észre engem. Már megkaptam azt, hogy soha nem lesz senkim, mert nem vagyok olyan mint a nővérem, vagy az unokatestvérem, vagy mint anyum. Ez ellen már nem tudok mit csinálni. Nincs önbizalmam, egy nagy szerencsétlenségnek érzem magam. Amúgyis rosszul érzem magam a bőrömben, de még ilyeneket is megkapok, hogy úgysem sikerül elvégeznem a sulit, úgysem találok munkát, úgysem lesz férjem/gyerekem. Annyira rosszul esik, mert már egy ideje tényleg ezen görcsölök, hogy vajon lesz-e valakim, de ha végre elhesegetem ezt a dolgot, akkor valaki mindig eszembe juttatja, hogy már ideje lenne találni valakit.
2010. márc. 30. 20:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. ápr. 3. 18:53
 12/14 anonim ***** válasza:

szia! ne aggódj, biztos rádtalál majd az igazi ;) csak ne görcsölj, inkább járj el barátokkal bulizni, táncolni, sportolni, és bárhol lehet ismerkedni :) és a rokonaidnak mondd meg -akik szekálnak-, hogy inkább hagyjanak élni, majd rádtalál az igazi is, csak legyenek türelemmel, és ne akasszanak ki ezzel a kérdéssel :D amúgy nekem se volt még igazából senkim se az alsós 'járásokon' kívül... de már beletörődtem hogy most nincs,bár hiányzik hogy legyen mellettem valaki, de már úgy vagyok vele, hogy ami késik, nem múlik el :)

16/L

2010. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen engedd el ezeket a gondolatokat. Tudom nehéz, de ha fokozatosan megtanulsz úgy hozzáállni a dolgokhoz, hogy márpedig igen is sikerülni fog, elfogadod a testedet és azt aki vagy, magabiztos leszel és mosolygós, ez pedig a fiúknak is jobban feltűnik!

Ha a családod ilyeneket mond, nyugodtan válaszolj rá úgy, hogy kiadod az érzéseidet. Mond el nekik nyugodtan hogy már így sincs semmi önbizalmad, jó lenne ha ezt nem fokoznák ilyenekkel tovább, mert minden erőddel azon vagy hogy sikerüljön a suli, és összeszedj valakit, egyelőre ez részben nem sikerül, így is éppen elég rosszul érzed magadat, nem kell még gúnyolódni is! Ha egyszer így visszaszólsz talán észreveszik magukat... 20/L

2010. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, velem uezt csinálták a rokonaim, az összes!

160 cm magas vagyok, és egy 150 cm magas autószerelőre akartak rábeszélni, hogy menjek hozzá 18 évesen!

Semmi sem történt közöttünk, de már eltervezték nyugdíjig a rokonok, hogy hogyan élhetnénk együtt ezzel a törpével.

Az a lényeg, hogy én 5 éves koromtól hallgattam, hogy nem megyek férjhez. El is hittem. Sőt a végén nem is érdekelt az egész. A végén az első férfi is olyan lett az életemben, akibe egyáltalán nem voltam szerelmes. Aztán rájöttem, hogy nem én vagyok az akivel gond van, hanem a családom nem normális. Ekkor eldöntöttem, hogy olyat keresek, aki tanult, mint én, és vonzódom hozzá. Sikerült is találni vkit, bár vele is csak együtt éltem sokáig. Végül 33 évesen mentem férjhez, és 36 évesen szültem gyereket.

Mind a mai napig nem bocsátottam meg a sok piszkálást sem anyunak, sem a nagymamának sem a többi rokonnak.

Egyikük sem volt normális!

Te se törődj, hogy mit mondanak, mert a végén rangon alul fogsz partnert választani, és abban végképp nem lesz köszönet. A boldogtalanságodon is csak a nyelvüket fogják köszörülni.

2010. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!