Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még valakim, vagy...

Lehet még valakim, vagy egyedül fogok maradni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Annyira el vagyok kenődve, mert nem sikerül összejönnöm senkivel. Van olyan aki tetszik (nem is 1) de ők nem vesznek észre engem. Már megkaptam azt, hogy soha nem lesz senkim, mert nem vagyok olyan mint a nővérem, vagy az unokatestvérem, vagy mint anyum. Ez ellen már nem tudok mit csinálni. Nincs önbizalmam, egy nagy szerencsétlenségnek érzem magam. Amúgyis rosszul érzem magam a bőrömben, de még ilyeneket is megkapok, hogy úgysem sikerül elvégeznem a sulit, úgysem találok munkát, úgysem lesz férjem/gyerekem. Annyira rosszul esik, mert már egy ideje tényleg ezen görcsölök, hogy vajon lesz-e valakim, de ha végre elhesegetem ezt a dolgot, akkor valaki mindig eszembe juttatja, hogy már ideje lenne találni valakit.
2010. márc. 30. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgysincs igaza a többieknek. :)

Nekem 22 éves koromig nem volt barátom, aztán behoztam a "lemaradást". 25 évesen férjhez mentem, 28 évesen szültem. Nem gondoltam volna 20 évesen, hogy ez összejön.

2010. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mégcsak a kérdést láttam, nevezetesen, hogy "lehet-e még valakim" azt hittem, hogy egy frissen elvált kétgyerekes kissé megkeseredett megkérgesedett nő vagy. De íg, hogy mégcsak húsz éves vagy, hát teljesen biztos vagyok abban, hogy lesz még valakid. Valahogy le kellene szakadnod ezekről a negatív dolgokról, és a negatív érzelmeket sugárzó egyénekről. És az sem gond, hogy nem vagy olyan, mint anyukád, vagy a tesód. Te más vagy. És ez így van jól. Előbb barátkozz meg önmagaddal, fogadd el magad, és ha jóban leszel magaddal, jönni fog a nagy ő is.
2010. márc. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

21 éves fiú vagyok, és nekem sincs senkim. De én úgy vagyok vele, hogy egyszer biztosan rám talál valaki.

És ne görcsölj rajta! Lesz egyszer valakid!

2010. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hát igen, nehéz dolog valaki azt mondja h ne ülj és várj a nagy őre. más meg hogy akkor jön mikor nem is várnád kb én is így vagyok, akik jelentkeznek nálam nem jönnek be és fordítva


de jó hallani h van még remény :)

2010. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm 34 évesen talált rá az igazira 2 gyerekük van és boldog házasságuk !
2010. márc. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha ez megnyugtat, próbálkozni sem mindig nagy élmény ám... :) Lehet hogy te is olyan szerencsés leszel, mint az egyik előttem válaszoló, és később, de rögtön megtalálod az igazit, a férjedet, a 6 gyermeked édesapját!

Szóval fejleszd magad, legyél érdeklődő, értelmes, sose unatkozz, sportolj, szeresd meg magad, legyen egyéniséged. A többi meg majd jön magától :) Sok sikert!

2010. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amíg elhiszed, hogy nem lesz senkid, és kicsi az önbizalmad, meg másokhoz hasonlatgatod magad (anyukádhoz, tesódhoz), addig tényleg nem lesz senkid. Messziről látszik ugyanis a boldogtalanság, és az nem vonzó...

Az önbizalmadat kéne fejleszteni, és amit lehet, elköltözni otthonról, kollégiumba, ha tanulsz, albérletbe, ha dolgozol, esetleg barátnővel. Ha folyton ilyen negatív dolgokat vágnak a fejedhez, nem lesz kiút.

Ki kell lépni ebből a környezetből, nagyon sokat ártanak neked.

2010. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
qrvára van még időd,ráérsz.
2010. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Igaz, nagyon ráérsz még. Tudom, hoy sokkol a sok hozzád vágott önbizalom-csökkentő megjegyzés, de próbáld meg elkerülni ezeket a vámpírokat, akik nem képesek mindenestül elfogadni téged, azt hiszik, hogy te csak egy tartozékként lehetsz egyéniség, és legfőképpen bízz magadban, hogy megtalálod a társad...addig pedig dolgozz magadon, hogy ha megtalálod, akkor ne érezd úgy, nem vagy értékes, hiszen mások azt mondták, mert az megmérgezheti a kapcsolatokat is.

Én 33 vagyok, mintha magamról olvastam volna, amiket írtál. Én elhittem nekik, nem érek semmit, nem érdemlek meg egy társat, ostoba vagyok, aki egyedül egy senki, és most nincs is senkim sem, és nem is lesz már, mert kiöregedtem belőle. Ne kövesd el az én hibámat, nagyon fiatal vagy, hogy hagyd elcseszni az életedet :)

2010. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én sajnálom, hogy 20 évesen volt "valakim". Úgy érzem jobb lett volna, ha abban az időszakban inkább mással foglalkoztam volna, mint a fiúzással. Légy türelmes, és ne ezen görcsölj, próbálj más dolgokra is figyelni, ne csak a srácokra. Százezermillió más érdekes dolog van a világon, ismerkedj új dolgokkal =>új emberekkel és egyszer csak ott lesz a szőke herceg
2010. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!