Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi aki...

Létezik olyan férfi aki imádja a kedvesét és soha nem csalná meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 19:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

sajna tapasztalatból tudom, h mi az a látszat áradozás, de ennek köszönhetően már felismerem az eredetit....:)

mondatom, h a pasik észrevesznek típusú nő vagyok, látom, ha valaki lecsekkol, a főnököm egyszer sem kezelt "nőként"....na jó mondhatjuk, h nem vagyok az esete....hajrá szkeptikusság.....én hiszek az igaz szerelemben és ha az ember megtalálja, akkor már nincs értelme más felé tekintgetni

ja és hogy hány ilyen van????? ezerből egy.......

2010. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem.

Csak az a kérdés, el tudod-e fogadni, hogy sohasem leszel a pasid gatyájában az egyetlen nő. A szívében lehetsz, az agyában is, de az ösztönüknek nem tudnak parancsolni.

Ez nem az ő hibájuk, ilyenek, és a nő nem tehet mást, mint hogy ezt elfogadja, és ezzel együtt is szereti.

Barátkozz meg a gondolattal, vagy tagadd le nagyon erősen, ha gyáva vagy együttélni ezzel a problémával.

2010. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
Létezik. Ebben én sem hittem, de találtam egyet.
2010. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!