Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak erre? A...

Hogyan reagáljak erre? A férjem nagyon sze mét volt.

Figyelt kérdés
A férjem elutazott pár napra, ma jön haza... Reggel beszéltünk, hogy kb fél óra és indul... A várható érkezés időpontjában rácsörögtem, hogy na mizu, hol jár, erre iszonyatosan kiakadt, hogy "Hagyjam már őt békén ezzel," szó szerint: "Ezért ne hívogass, mert eltöröm a kezed ba*d meg!" és rámcsapra a telefont... Köpni nyelni nem tudtam... Természetesen még most sem ért haza, pedig már kellett volna... Semmi negatív előzménye nem volt!!! Ezért fogalmam sincs, hogy miért reagált így, ráadásul nem egyedül ült a kocsiban (rokonnal).
2010. márc. 30. 13:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%
Sziaaaa!!!!Ne felejtsd el megirni, hogy mi történt amikor haza ment! És, hogy mi volt a kiváltó oka, hogy igy beszélt!
2010. márc. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Nincsenek jó híreim... pláne a magam számára... Nem kért bocsánatot, sőt, na de hagyjuk... Eddig sem beszélt valami tisztelettudóan, de ilyet akkor sem mondott... :(

Nem is tudom, mihez kezdjek... Nagyon elegem van abból, hogy úgy beszél velem, mint egy kutyával... Már kezdem azt hinni, hogy társfűggő vagyok, mert nem tudom elhagyni... Pedig legszívesebben már rég otthagytam volna.

2010. márc. 31. 22:48
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sajnálom..!!! Egy kicsit te is legyél akkor közömbös vele!!!!Hátha észre veszi, hogy milyen érzés amikor a társa meg se pattintja! Kicsit vegyetek semlegesnek lássuk hogyan fog reagálni.Ne légy annyira elnyomott asszonyka!!!!Jó???
2010. ápr. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

igen, valahogy sejtettem, h nem kér bocsánatot, sajna vannak ilyen típusú férfiak...:(....volt hozzá szerencsém

amíg rászánod magad a döntésre, addig is próbálj kiállni magadért és ne hagyd,h megalázzon.....azért legyen egy szép napod!

2010. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!