Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak erre? A...

Hogyan reagáljak erre? A férjem nagyon sze mét volt.

Figyelt kérdés
A férjem elutazott pár napra, ma jön haza... Reggel beszéltünk, hogy kb fél óra és indul... A várható érkezés időpontjában rácsörögtem, hogy na mizu, hol jár, erre iszonyatosan kiakadt, hogy "Hagyjam már őt békén ezzel," szó szerint: "Ezért ne hívogass, mert eltöröm a kezed ba*d meg!" és rámcsapra a telefont... Köpni nyelni nem tudtam... Természetesen még most sem ért haza, pedig már kellett volna... Semmi negatív előzménye nem volt!!! Ezért fogalmam sincs, hogy miért reagált így, ráadásul nem egyedül ült a kocsiban (rokonnal).
2010. márc. 30. 13:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
lécci ird meg mi történt mikor haza ment.remélem minden meg oldodik szoritok
2010. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%

ha hazajön, vond kérdőre, hogy "Ez meg mi volt?"

és feltátlenül mondd neki azt is, hogy nagyon rosszul esett és ne beszéljen veled így.

2010. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%

Nekem elsore az jon le, hogy eppen rajtakaptad tilosban es nagyon ideges lett. Bar lehet hogy en tevedek...

Ilyen szoveget nem sok minden magyaraz, kiveve, ha az alany( adott esetben a ferjed) egy bocskoros bunko, aki mindig igy beszel.

2010. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
72%

Aki ílyen csúnyán beszél veled azzal valami baj van!!

Eltöröm a kezed?Ez fenyegetésnek is sok!!

2010. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%
Ne hagyd hogy így beszéljen veled hisz te csak aggódtál miatta!
2010. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
72%
Ez nagyon durva!Máskor is volt már ilyen agresszív Veled?Valami előzménynek kellene lennie!
2010. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
71%
Egy barátomat munkaidőben is legalább tízszer hívta neje teljesen függetlenül a napszaktól.Már fogadásokat kötöttünk ma hány hívás lesz.Egy D. Hoffmann által alakított figura jut róla eszembe:"Hol vagy és mit csinálsz?-Ülök a WC-n és...Nos ez innen nézve mókás,de aki benne van annak már nem kellemes.Ez a dolog egyik fele.A kirohanás persze már más kérdés.Talán le kellene ülnötök higgadtan megbeszélni.Jómagam volt feleségemmel még most sem engednék meg ilyen hangot.Azontúl pedig a feleségének tart,vagy pedig a tulajdontárgyának,mert abból amit írsz erős a gyanú utóbbi.Azt sem látom kizártnak te is azok közé tartozol akik nem tudják,akarják tudni,hogy csalják őket,ez esetben pedig jobb csendesen külön mint egymást emésztve tovább.Jártam ebben a cipőben igaz nem pont így.Remélem tévedek és pusztán dühkitörés volt, de ha nem az első nem árt rendezned önmagadban mit is tegyél amíg nem késő. Nem szeretném osztani az észt,de sok kellemetlenségtől megkímélheted magad.
2010. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
72%
szerintem ezekre szavakra nincs magyarázat, lehet az ember ingerült, de azért nem akarja eltörni a másik kezét....a minimum sűrű bocsánatkérés és egy csokor virág, de akkor is ez volt az utolsó alkalom, h így beszélt, ezt tudatosítsd benne! és én is kíváncsi vagyok h mi volt!!!
2010. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
66%

én megmondanám neki h többet ne merjen velem így beszélni különben mehet amerre lát...

de kezdjük ott h én nem is állnék össze olyannal aki így beszél...

szappant dugnék a szájába az ilyennek...

2010. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
58%
Mindig igy beszel, vagy csak most? Szerintem en egyszeruen nem szolnek hozza ezutan amig bocsanatot nem ker, de ha oszinten megbanta, akkor SOHA tobbe nem emlegetnem fel.
2010. márc. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!