Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak erre? A...

Hogyan reagáljak erre? A férjem nagyon sze mét volt.

Figyelt kérdés
A férjem elutazott pár napra, ma jön haza... Reggel beszéltünk, hogy kb fél óra és indul... A várható érkezés időpontjában rácsörögtem, hogy na mizu, hol jár, erre iszonyatosan kiakadt, hogy "Hagyjam már őt békén ezzel," szó szerint: "Ezért ne hívogass, mert eltöröm a kezed ba*d meg!" és rámcsapra a telefont... Köpni nyelni nem tudtam... Természetesen még most sem ért haza, pedig már kellett volna... Semmi negatív előzménye nem volt!!! Ezért fogalmam sincs, hogy miért reagált így, ráadásul nem egyedül ült a kocsiban (rokonnal).
2010. márc. 30. 13:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy autóban ült?! Hallottad is az autó hangját? Lehet valamiért felhúzta előtte az idegeit és rajtad próbálta levezetni...
2010. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
78%
Huhaa!!Hát szerintem valami nagyon de nagyon balul sült el neki!! Valmaiért nagyon ideges volt szerintem és még te is hivtad h nah hol van..Gondolom kiboritotta. De reméljük a legjobbakat h amikor hazaér akkor egyből azzal kezdi h ne haragudj mert....ez és ez volt..Nagyon reméljük.
2010. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
75%
biztos, hogy rokonnal van???
2010. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha az én férjem így beszélt volna velem, mire hazaér, nem tudna bejönni az ajtón.

Amúgy is vannak hasonlóan bunkó beszólásai?? Ne hagyd, mert nagyon tiszteletlenül beszélt Veled, és még más is hallotta...Én felhívnám még egyszer, hogy tud-e normálisan beszélni, ha nem, akkor nagyon össze kéne szednie magát, hogy egyáltalán szóba álljak vele.

2010. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
88%
Uhhh. Jótanácsom nincs, csak együttérzésemet szeretném kifejezni: én is nagyon kiakadnék, ha a párom így szólna hozzám.... :( Erre nem nagyon van magyarázat... Ha csak az nem, hogy pont egy nagyon kritikus közlekedési helyzetben hívtad és ezért mondjuk összetörte épp a kocsit, vagy egy órája áll valami dugóban, de ez sem igazi indok a mocskos beszédre. A férjed egy bunkó volt, de remélhetőleg soha nem volt/lesz ilyen többet.
2010. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
69%
ma 13:25-ös.Tudod, hogy szokták ezt mondani, az ember azt bántja meg mindig akit a legjobban szeret.Sajnos ha megfigyeljük mindennel igy van.Könnyebb más miatt a párunkat jól leordibálni mint konkrétan azt a személyt akire esetleg idegesek vagyunk...
2010. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
Azért ez akkor is durva, ha előtte fel is húzták. El se tudom képzelni, mit tennék a helyedben. Egy biztos: egy hétig hozzá se szólnék.
2010. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
74%

Azért az egy dolog, hogy azzal beszél így az ember akit a legjobban szeret, de azért ne túlozzunk már. Mi az, hogy a férjem azt mondja nekem, hogy eltöri a kezem? Ez normális?

Nekem nem az, én nem ezt szoktam meg.

2010. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%

13.25-ös vagyok. Én elhiszem, hogy szereti, de akkor hogy beszélhet vele így?

Persze, van olyan, hogy ideges vagyok, és könnyen rámordulok a férjemre, na de ilyen stílusban??? Soha, és ő se rám, még ha 3 napon keresztül nem tud aludni, mert annyit melózik, és valamin felhúzza magát, akkor sem beszélne így velem.

Én a kérdező helyében még adnék neki egy esélyt, hogy nagyon nagyon szépen bocsánatot kérjem, és megpróbálja megmagyarázni, de akkor is iszonyú bunkó volt.

2010. márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
igazából én arra gondolnék elsőre, h nem egyedül volt és nem rokonnal, azért húztad fel mert megijedt, h lebukik, ha hazajön mindenképp elmondanám neki, h velem nem beszélhet így....ha rendszeresen ilyen, akkor meg nincs miről beszélni...kapcarongya ne legyél senkinek
2010. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!