Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagáljak erre? A...

Hogyan reagáljak erre? A férjem nagyon sze mét volt.

Figyelt kérdés
A férjem elutazott pár napra, ma jön haza... Reggel beszéltünk, hogy kb fél óra és indul... A várható érkezés időpontjában rácsörögtem, hogy na mizu, hol jár, erre iszonyatosan kiakadt, hogy "Hagyjam már őt békén ezzel," szó szerint: "Ezért ne hívogass, mert eltöröm a kezed ba*d meg!" és rámcsapra a telefont... Köpni nyelni nem tudtam... Természetesen még most sem ért haza, pedig már kellett volna... Semmi negatív előzménye nem volt!!! Ezért fogalmam sincs, hogy miért reagált így, ráadásul nem egyedül ült a kocsiban (rokonnal).
2010. márc. 30. 13:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem hagynám, hogy eddig jussunk a férjemmel. Mindenkivel ilyen ocsmányul beszél? Az a minimum, hogy ezért az agresszív beszólásért vezekel és bocsánatot kér. Ne hagyd magad, hogy ilyen agresszívan beszéljen veled, mert legközelebb nem csak ígérni fogja, hanem meg is teszi.
2010. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
33%
Kb. nekem is ez a reakcióm, ha olyan szinten rosszkor hívnak, hogy külön tudás kell hozzá. Többnyire családtag keres rossz időben. Én nem foglalkoznék vele....
2010. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
76%
Jaj persze ma 13:25-ös én enm ellened beszélek, csak egy tényt vázoltam fel..-első-
2010. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
72%

Máskor is szokott ilyen lenni?

Hirtelen haragú?

Hányszor hívtad fel, amíg úton volt?

2010. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
76%

Huhh. mindenesetre beszéld meg vele, hogy soha többé ne használjon veled ilyen szavakat. (mással se)

erre az sem lehet indok, ha többször hívtad.

Vedd komolyan, mert ha ezt bevezeti, rossz világ jön.

2010. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim válasza:
76%

Ha ezért nem kér bocsánatot akkor később még rosszabb lesz a helyzet...Beszélnetek kell erről minden képpen egymással!

Ezeket a szavakat, hogy "eltöröm a kezed" azoknak mondanám akik a családom biztonságát veszélyeztetik és nem a páromnak! Agreszív ember vagyok, de soha nem mondanék ilyet a páromnak, még akkor sem ha megcsalna! Inkább törnék minden mást...

2010. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez nálam válóok lenne, az biztos.
2010. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg azzal fogadnám, hogy közlöm vele: "Próbáld meg eltörni a kezem, meglátjuk vérző fejjel lesz-e kedved még hozzá." Megnézném, ő mit reagál az ilyen szintű kreténségre. Ha rosszul esik neki, akkor legalább átérzi, milyen klassz beszólása volt és talán meg lehet vele beszélni, ha még agresszívabb lesz tőle, akkor tuti válóok a bunkósága, mert egyszer még akár komolyra is fordulhat.
2010. márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem tudna bejönni a lakásba a párom, ha ilyet mondott volna.Az fix!
2010. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
80%

Eltöröm a kezed b....! Ez meg milyen alpári duma?

Akkor is előfordult, hogy ilyeneket mondott, mikor még nem voltatok házasok?

Felhúzták vagy sem, ilyet nem mondhat egy értelmes ember, már bocs...

Sajnállak!

2010. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!