Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt,van egy 4 éves kisfiunk,de 2 éve már nincs köztünk kommunikáció,hiába próbálkozom!Úgy érzem, tényleg mindent megpróbáltam!Mondtam neki,hogy menjünk el orvoshoz,először hallani sem akart róla, akkor mondtam neki,hogy fejezzük be,mert én így nem tudok vele együtt élni! Ezután egyszer elmentünk,valamennyit javult,de kb. 2 hónap múlva, ismét jött a lejtő...ennek már 2 éve, és úgy érzem megőrülök!Mit tegyek?
2016. febr. 6. 13:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha igazán őszinte akarok lenni, szerintem alapjáraton igen, ilyen volt, de nem ennyire, meg ki is mutatta hogy szeret. Most már semmi, max akkor tesz valami kedvességet, vagy foglalkozik a fiunkkal, ha elmegy a hobbija miatt több napra. Csakhogy én erre rájöttem már rég, és így tudom, hogy ez nem azért van, mert szeret, hanem azért, hogy kuss legyen nekem... Nem is bírja a lelkizést, még egy jót veszekedni sem lehetett vele soha, mert kihátrál, nem bírja elviselni! Most az imént ment el, mondtam neki, hogy befejeztem, azt mondta jó... Holnap reggel jön majd haza, de szerintem nem fogja fel, vagy nem hiszi e...
2016. febr. 6. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!