Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt,van egy 4 éves kisfiunk,de 2 éve már nincs köztünk kommunikáció,hiába próbálkozom!Úgy érzem, tényleg mindent megpróbáltam!Mondtam neki,hogy menjünk el orvoshoz,először hallani sem akart róla, akkor mondtam neki,hogy fejezzük be,mert én így nem tudok vele együtt élni! Ezután egyszer elmentünk,valamennyit javult,de kb. 2 hónap múlva, ismét jött a lejtő...ennek már 2 éve, és úgy érzem megőrülök!Mit tegyek?
2016. febr. 6. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, lépj tovább.
2016. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg fel kellene adnom? :( De ez sajnos nem olyan könnyű!
2016. febr. 6. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mire vársz úgy mégis? Már 2 év elment az életedből...szerinted bármi változik, ha maradsz és tűrsz? Eddig sem mutatott nagy hajlandóságot a változásra.
2016. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, tisztában vagyok vele, de félek! Azért gyerekkel egyedül, és itt most nem anyagi dolgokra gondolok, nem is arra hogy lesz -e más, hanem inkább lelkileg, hogy nem leszünk egy család. Teljesen kudarcként élem meg, már most is...
2016. febr. 6. 14:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, most egy család vagytok? Én ezt kommunikáció nélkül nehezen hiszem el, így nem lehet harmonikus egy család. Legfeljebb kifelé, de nem szabad a külvilágnak játszani.


Hosszútávon neked és a gyereknek is az lenne a legjobb, ha tiszta lappal kezdenél új életet. Ha anya boldog, az a gyerekre is kisugárzik. Ha anya szorong, az szintén.

2016. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen orvoshoz mentetek? És miért?
2016. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért félsz az egyedülléttől, hogy nem lesztek egy család???

Szerinted most azok vagytok? Csak azért mert kipipálható házon belül az apa, anya, gyerek?

Szerinted a gyereked nem érzi a feszültséget közöttetek?


Te is tudod ugye a választ?

2016. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak most nekem! Utolsó! Kineziológushoz mentünk, pontosan ezért, mert egyszerűen nem tud megnyílni. Ő soha nem beszél a problémákról, neki mindig minden úgy jó, ahogy van. Mindent a szőnyeg alá... Egyetlen barátja van, gyermekkori, akivel van egy közös hobbijuk, oda most is el tudott menni, velem viszont sehová, pedig anyagilag megtehetnenk. Magyarul elvan a kis világában, én meg fogadjam el! Sosem volt egy nagy beszédes, ez tény, de hogy ennyire nem érdekli, hogy nekem mire lenne szükségem, az már bántó! Igazából a szex sem érdekli, ha mégis hamar túl leszünk rajta, az nem számít, hogy nekem jó volt -e,vagy sem :/ Tudom, hülye vagyok, de ennek ellenére, még most is azt mondom, nem rossz ember, de egyre jobban azt érzem, nem vagyunk egymáshoz valók! Egyszerűen kevés vagyok ahhoz, hogy kirángassam ebből! Pedig higgyétek el, nagyon sokszor próbáltam! Úgy érzem bele fáradtam,csak nehéz azt beismerni, hogy tényleg nem működik, mert mi van, ha mégis?!
2016. febr. 6. 14:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Régen is ilyen volt, vagy megváltozott?
2016. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon elromlik a pl. mosógéped akkor mit csinálsz?A javítás költségei magasak.Persze veszel másikat.Nem akarom a kapcsolatodat a mosógéphez hasonlítani, de egészségileg rámehetsz erre, ha maradsz vele egy család.Keress olyan embert, akinek fontos vagy a gyermekedet is elfogadja.Szép apró lépésenként, tudatosan keresgélj.Nem kell szomorkodni, más is elvált már.
2016. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!