Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szültétek az első...

Hány évesen szültétek az első babátokat és hány gyereketek van most?

Figyelt kérdés

kort és nemet is légyszi, és hogy párotokkal akkor mennyi ideje voltatok együtt? és hogyha újra kezdhetnétek ugyanekkor szülnétek? vagy később,esetleg korábban?

Köszi


2010. márc. 29. 16:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
95%
Ja,31/N vagyok
2010. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Én 19 évesen szültem az első kislányom, 21 évesen a másodikat. 16 éves korom óta vagyok együtt a férjemmel.

most 23 vagyok, és nem csinálnám másképp ha újrakezdhetném.

2010. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
83%
21 voltam az esőnél, 22,23, 30 a negyediknél. 3 éve voltunk együtt
2010. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

először is nagyon gratulálok mindenkinek a gyerekeikhez, örülök hogy ennyi boldog anyuci van itt!

másodszor köszönöm a sok választ és a biztatást is!


Én most nagyon igyekszem,hogy befejezzem az egyetemet és akkor találok talán olyan állást,amivel már lehet anyagi hátteret alapozni. A párom 27 éves, tehát már érett, szeretne is gyereket,csak ő is az anyagiak miatt aggódik. Mivel ő magánvállalkozó, sajnos eléggé megszenvedi a válságot :S Házunk van, csak az a gond,hogy hitelünk is,és ha azt nem tudjuk fizetni,bizony elveszik a házat :(

Nehéz ez mostanság. Természetesen nem szeretnék úgy babát vállalni,hogy ne tudjak neki biztosítani mindent,ami kell.


Érzelmileg,lelkileg készen állnék az anyaságra, csak az anyagiak állnak az utunkba - sajnos ilyen anyagias világban élünk :( Házasodni is szeretnék,de sajnos az is rengeteg pénz, 2fős esküvőt meg nem szeretnénk,


nem akarok lemondani az álmaimról, szeretnék férjhez menni és anyuka lenni még 25éves korom előtt,mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni...remélem valahogy sikerül majd...

2010. márc. 29. 19:36
 35/42 anonim ***** válasza:
94%

18:55-ös vagyok.Az tényleg jó lenne,ha dolgoznál előtte és akkor lenni is egy kis gyakorlatod,amikor visszamész.

Nekünk is van hitelünk(ház+kocsi),nem élünk fényesen,de minden számla időre fizetve van,van mit ennünk stb.ilyen szempontból nem szenvedünk hiányt.Ami nekem hiányzik,hogy kész legyen a felújjítás és a nyaralás.

Egy szerény esküvő(kb.25 fő)nálunk is tervben van.Elvileg ha minden jól megy(anyagilag)akkor 2 év múlva lesz.

2010. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
94%

23 éves voltam mikor született, akkor voltam 3 éve együtt a párommal. Most 25 vagyok.

Ugyanígy csinálnám.

2010. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
95%
20 évesen, most két éves múlt, tesó nem lesz egyenlőre. Ha újra kezdhetném, akkor is kb. ugyan így lenne, csak az apa nem ugyan az lenne (már régóta nem vagyunk együtt).
2010. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
25 voltam amikor szültem 2 éve voltunk házasok és 5,5 éve voltunk együtt házassággal együtt.most már 2 gyerekünk van 3 és 1 évesek.ugyanígy csinálnám csak lehet hogy a kisfiammal még várnék egy évet (dupla császáros vagyok).Nem könnyű de imádni valóak a kicsik.28 éves anyuka
2010. márc. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

en leszek itt a legidosebb. 35-ot toltottem be mikor szultem, parom 31 volt. 2 eve voltunk egyutt akkor. Nalam a megfeleo par hianya volt elsosorban h ekkora kitolodott, bar en 25 evesen nem ereztem meg magam erettnek erre a feladatra. akkor volt egy udvarlom aki szeretett volna babat es en nem, es ezert nem lett belole semmi. 25 evesen fejeztem be masoddiplomam, nem akartam egyik kotottsegbol a masikba menni, utazni akartam, vilagot latni, egy kicsit elni. en kb 30 evesen erettem meg erre a feladatra de akkor nem volt megfelelo tars akinek szultem volna. 20as eveimben vilagot lattam, rengeteg orszagba utaztam, kivandoroltam kulfoldre, ma mar ennek a gyonyoru orszag buszke allampolgara is vagyok, elvezem a kettos allampolgarsagbol szarmazo elonyoket, van egy rendes, csodalatos ferjem, gyonyoru hazunk, most epitunk egy ketszintes uszomedences hazat, mert a masik egy picit kicsi h jon kisteso is, mind kettonknek uj kocsi, mindkettonknek karrier, en felso vezetokent mentem el szulni ebbe a pozicioba is jottem vissza.

ha elolrol kezdenem sem csinalnam maskepp, nekem a 20-as eveim kellett h eljek... anyagilag mindenunk megvan a kislanyunk jar kulon orakra mar most es elvezi, visszuk baba uszasra is amit elvezi, maganiskolaba fog jarni ez nalunk nem kerdes. sokkal tobbet tudunk neki biztositani igy anyagilag. a kisteso kozotti korkulonbseg masfel ev lesz, de nem baj mert igy legalabb egyutt nonek fel. En es tesom kozott 5 ev volt a korkulonbseg es ez tul nagy. Anya szempontjabol kenyelmes volt, de mint gyerekek szempontjabol sosem tudtunk egyutt jatszani, sosem alltunk lelkileg kozel egymashoz. osztalytarsnom akik kozott ugyszinten masfel ev korkulonbseg volt olyanok voltak mint az ikrek lettek volna, egyutt jartak bulizni meg egyebek.. ez sokkal jobb igy gyerkoc szempontjabol.

2010. márc. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
28 voltam, nem szülnék hamarabb, mert az a baba nem ő lenne. :) Nő vagyok, most 30 éves, nemsokára majd érkezik a tesó
2010. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!