Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen szültétek az első...

Hány évesen szültétek az első babátokat és hány gyereketek van most?

Figyelt kérdés

kort és nemet is légyszi, és hogy párotokkal akkor mennyi ideje voltatok együtt? és hogyha újra kezdhetnétek ugyanekkor szülnétek? vagy később,esetleg korábban?

Köszi


2010. márc. 29. 16:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
ha újra kezdhetném,megszülném az első babámat,akit 19 éves koromban nem mertem vállalni. mára gyönyörű kamasz lenne:-(
2010. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%

22 évesen szültem,1 gyerekem van, 4,5 éve voltunk akkor együtt, igen ugyanekkor szülném.


23/N

2010. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

21 évesen szültem az első babámat.Most 3 éves.A volt férjemmel akkor már 3 éve házasok voltunk.Igen ha

újra kezdem újból ekkor szülnék de nem mennék hozzá..Szerintem jó fiatal anyukának lenni.És minden vágyam hogy nem sokára újból anyuka legyek...

24/N

2010. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
78%
én 27 éves vagyok és nekünk még nincsen babánk.
2010. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

azért kérdezem, mert 22 leszek nemsokára és nagyon vágyom egy babára, de sokan mondják,hogy még ráérek, korai stb. Szeretném befejezni az egyetemet előtte, meg ugye anyagi háttér meg minden...de olyan nehéz ez a mai világban és kezdek elkeseredni,hogy még nagyon sokára lesz babám :(

A párommal amugy 2,5éve vagyunk együtt,még nem házasodtunk össze,de már megkérte a kezem.

2010. márc. 29. 16:34
 6/42 anonim ***** válasza:
79%

en meg nem szultem, de kicsit felek, mert 24 eves korom ellenere nincsenek anyai osztoneim es nem vagyom gyerekre :S

A tesom 20 evesen szult.

2010. márc. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező egy cipőben járunk, de nekem nincs párom sem jelenleg :( Szóval nálad hamarabb fog jönni a gólya, mint nálam :) Nem vagyok hajlandó 30 felett megszülni az elsőt :(
2010. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
77%
Hát én 30 vagyok és nincs gyerekem. Sosem akartam fiatalon gyereket vállalni, ahhoz túl sokmindent szeretek csinálni és nem akartam soha, hogy teherként éljem meg, hogy nem csinálhatom azt, amit szeretek, meg egy kisgyerekkel kell foglalkoznom... Anyu nyakába meg nem varrtam volna soha, hogy én bulizhassak, "élhessek" addig. A sors fintora, hogy akkor volt normális párkapcsolatom, most ennyi idősen nincs. De nem vagyok elkeseredve, ha itt lesz az ideje, majd jön ( a pár is és a baba is)
2010. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%
24 éves vagyok, még nincs gyerekem, pedig már szeretnék. A férjemmel négy éve vagyunk együtt, két éve vagyunk házasok. Egyelőre nem tudjuk anyagilag bevállalni a babát. Egyébként három gyereket szeretnék, bár úgy tűnik, hogy az eredeti tervem, miszerint 30 éves koromig megszülném mind a hármat, kútba esett. De majd csak lesz valahogy: sajnos a mai világban, ha a szülők nem tolják a feneked alá a lakást, a kocsit, kapcsolatok révén az állást, akkor esélyed sincs ebben az országban gyereket vállalni.
2010. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
Szia! A fiamat 25 évesen szültem, az akkori férjemmel 2 éve voltunk együtt. Most 29 éves vagyok, 11 hónapos a kislányunk. 4-én lesz az első házassági évfordulónk. Tudom, hogy hamar jött minden...de nem bánom:)
2010. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!