Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy békén...

Mit csináljak, hogy békén hagyjon minket?

Figyelt kérdés

A volt páromtól van egy kislányom. Viszont még a terhesség alatt elhegyott, nem is törödött a babával. 3 hónapos volt a kislányom, amikor megismerkedtem a mostani férjemmel, aki a nevére vette, és apaként szereti a lányom. A volt párom viszont kb. fél éve felbukkant, folyamatosan nyaggat, hogy menjek vissza hozzá. Én konkrétan megmondtam, hogy nem, erre ő bekattant, és mindenféle levelekkel meg telefonokkal, smssel zaklat engem és a férjem is, hogy pl. : férjemnek mondta: Én nem is szeretem őt, csak szánalomol vagyok vele, folymatosan van köztünk szex, csak azért nem hagyom el a férjem mert sajnálom, és azt várom, hogy ő dobjon ki, kihasználom őt, stb. Nekem mondta: a férjem megbánta hogy feleségül vett, ha az övé nem leszek, akkor senkié, tönkreteszi az életem. stb.

Még éjszaka is hivogat, számcsere nem jöhet szóba a férjem munkája miatt, ill. sz uj számát is közzé kellene rtenni, meg tudná, ha akarná. kb 1 hete tart, de kezdünk mindketten kikészülni, nekem meg már elege van, hogy magyarázkodnom kell azért, amit el sem követtem, mert minden hülyeséget kitalál..


2010. márc. 29. 09:54
 1/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem irni, hogy felhivtam és mondtam neki, hogy feljelentem ha nem hagy békén, erre kiröhögött, és mondta, hogy ö ügyvéd, semmi esélyem..
2010. márc. 29. 09:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rakjátok el az sms-eket és ha lehet vedd fel a beszélgetéseiteket is!Jelentsd fel zaklatásért!Azért mert ügyvéd még nem tehet meg mindent!
2010. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony van esélyed, ha feljelented zaklatásért. Még akkor is, ha ő ügyvéd. Gyűjtsd ellene a bizonyítékokat!
2010. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
és hol vette a diplomáját? Mert ha ügyvéd, akkor pontosan kell tudnia, hogy apasági kérelmet is adhatsz be, így ha kiderül övé a gyerek akkor szépen lehet gyerektartást pengetnie....lehet ez elvenné a kedvét:))
2010. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...

A nagymamámmal pont ugyanez volt a helyzet...Az exférje ügyvéd volt, de nem gondolta végig amit csinál...

Mindenképp jelentsd fel..A mamám képes volt ezzel várni és nagyon rosszul tette..Olyan ügy lett belőle, hogy azt az ügyvédeknek is taníthatnák.Hamis cikkek, lefizetett újságírók..

És a tetejébe:

A pasi követte a mamámat és egyszer ellopta a gyerekét...


Remélem ez elég érv.

JELENTSD FEL.

2010. márc. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Telefonhívását ha felveszed (én fel se venném), rögtön jelezd, hogy diktafonnal rögzíted a beszélgetést.

SMS-t, e-mailt nyomtatni, lemezre másolni, rögzíteni. Összegyűjtve mellékelni a feljelentéshez.

Én a hívásait egyáltalán nem venném fel, a többit egyszerűen figyelmen kívül hagynám. És összegyűjtve persze feljelenteném. E-mailben és SMS-ben hivatalosan is kérném, hogy fejezze be a zaklatást, ezeket is mellékelni a feljelentéshez. Ne aggódj, attól, hogy ügyvéd, rá is vonatkoznak a törvények, itt a zaklatás eléggé klasszikus esete áll fenn.

Esetleg kezdeményezheted a kamarából kizárást ügyvédhez méltatlan magatartás miatt. Az jól alávágna, becsukhatná a boltot is...

2010. márc. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
JELENTSD FEL.
2010. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, feljelentjük ha továb folytatja.
2010. márc. 29. 11:21
 9/9 anonim válasza:
jelentsd fel mert nemfogja abbahagyni!
2010. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!