Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre akar menni, de én...

Külföldre akar menni, de én nem birom ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom akível 6 éve vagyunk együtt.Megy ki külföldre dolgozzni,már volt kint fél évet( nehezen birtam) most,hogy újra megy,úgy érzem,hogy én már nem fogom kibirni megint az egészet..nem vagyok a távkapcsolatok híve..ha párom van akkor nem több hét elteltével,akarom látni stb..mondtam neki,hogy nem biztos,hogy én ezt végig fogom csinálni újra..nem akar szakítani.De dacból bevágja néha,hogy hát akkor elhagysz és kész( de ezt akkor mondja ,amikor ideges lesz,mert megemlítem neki,hogy nem lesz nekem ez így jó) Mit tennél a helyemben?
2016. jan. 30. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha igazán szereted akkor vagy vele mész vagy kibírod.

Ha nem szereted igazán, akkor meg itt a remek lehetőség mindkettőtök számára belátni, hogy fölösleges feltartanotok egymást és elvenni egymás idejét.

2016. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
1. Igazat irt, de azzal mi van, hogy ha o szeretne igazan, akkor el sem menne, vagy felajanlana h egyutt menjetek?...
2016. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Ő menni akar, te ezek szerint nem, ő várni akar, te nem. Akkor miről beszélünk mégis?
2016. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Menj vele te is. Neki is könnyebb lenne. Meg a lakás bérlet esetleg, a kettőtök fizetéséből könnyebb lenne fizetni. Mind a ketten jobban járnátok. Neked se ártana meg.
2016. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Menj vele vagy szakíts, de ne nyafogással, meg meg társaival ne nehezítsd az életét. Hat éve együtt vagytok, gondolom vannak terveitek a közös jövőtökre nézve, így gondolom, azért megy ki, hogy ezt segíthesse megvalósulni, minél eredményesebben. Gondolom, nem azért megy ki, hogy tíz új ájfonkát vegyen magának meg egy Rolexet, hanem hogy nektek, közösen jobb legyen. Úgyhogy hat év párkapcsolattal a hátad mögött talán fel kellene már nőni annyira, hogy ezt belásd, nem pedig félelemben tartani őt, hogy "hát, drágám lehet én ezt nem bírom ki... lehet, hogy jaj... nagyon gonosz vagy, hogy kimész... hogy fogom kibírni? Sehogy, jaj..." - egyébként belegondoltál már, hogy ez neki hogy esik? Szerintem nem. Nagyon önző vagy. Ezen kéne elgondolkoznod, és ha már hat éve a párod, akkor meg mindenben támogatni az ésszerűség határain belül persze. Nem pedig stresszelned szerencsétlent.


A másik meg, hogy én a helyedben biztos vele mennék, és akkor még jobban növelitek együtt az esélyét egy szebb, biztonságosabb közös jövőnek.

2016. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Hmm, belegondoltál te abba, hogy a párodnak milyen? Te itt maradsz itthon megszokott környezetbe a barátokkal, rokonokkal ismert környezetben, de ő? Egy idegen helyen ezek nélkül egyedül. Ahelyett, hogy magadat sajnálod támogatni kellene, és nem ilyeneket mondani neki. Igen, tapasztalatból írom. A férjem kiment és én maradtam itthon egyedül a 4 gyermekünkkel, de én támogattam őt mindenben. Ő pedig azon dolgozott odakint, hogy mi is mihamarabb menjünk utána, és igen sikerült 1,5 év külön élés után ma már lassan 2 éve itt élünk külföldön, együtt a család. Támogasd és ne nehezítsd meg a dolgát, mert nekik még nehezebb! Gondolom azért megy, hogy jobb legyen mind a kettőtöknek.
2016. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
en miert lettem lepontozva? az senkinel nem lenne opcio, hogy esetleg magyarorszagon probalnak meg ervenyesulni, meg ha kevesebb penzert is, de legalabb egyutt? ..... vagy hogy a partnere fel sem ajanlotta, hogy menjen a lany is ? ( legalabbis itt nem irta ezt a kerdezo)..... en is kulfoldre jottem a paromhoz, de ez mas volt, mert itt eleve igy terveztuk, hogy mindketten itt eljunk.a no az onzo? a pasi meg a szegeny , szent, aki egyedul KELL kulfoldre menjen? hagyjuk mar.
2016. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

"Ha igazán szereted akkor vagy vele mész vagy kibírod. "



Ezt hívják zsarolásnak. Ennyi erővel a lány is mondhatná, hogy ha szeretsz, itt maradsz Magyarországon!"

2016. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!