Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben az esetben...

Mit tennél ebben az esetben ha külföldre akar menni?

Figyelt kérdés
Barátom külföldre szeretne menni dolgozni. Igaz nem komoly a kapcsolatunk de már több mint két éve járunk, elvagyunk. Még ha nem is tekint engem ilyen fontosnak kicsit bánt hogy őt nem is érdekli az egész és tényként mondja hogy megy ha van valami, és keres is. Nem is veti fel hogy meg e várom stb... Kicsit bánt hogy még ha nem is költöztünk össze meg korkülönbség miatt nincs hosszútávú cél ennyire nem érdeklem. Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet, ti mit tennétek hasonló helyzetben.
2012. márc. 26. 09:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz... ha menni akar menjen... Idővel elfelejted
2012. márc. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kétszer volt már kinn 1-1 hónapot akkor ő keresett fel mindig hogy így hiányzom meg úgy, de ugyanakkor mégis menne megint és ha itthon van mégsem érdeklem.
2012. márc. 26. 09:27
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én személy szerint örülnék, és mennék vele, de te nyilván nem erre vagy igazából kíváncsi, hanem, hogy te mit tegyél, ha nem akarsz menni.

Ez esetben szerintem csak engedni tudod, és hagyni, hogy menjen. Még szorosabb kapcsolat esetén sem mondom, hogy el kell várni, hogy az egyik fél adja fel az álmát, hát még ebben a helyzetben, mikor te magad mondod, hogy igazából semmit nem vártok ettől a kapcsolattól hosszú távon.

2012. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én barátom 3 hónap után (abból 2,5 hónapot együtt laktunk) azt mondta, nélkülem nem megy külföldre.

És én sem mennék nélküle.


Ha tudod, hogy nem tervez veled komolyabb kapcsolatot, minek vagy vele?

2012. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
minek vagyok vele? hát jó kérdés. igazából elvagyunk amikor jól mennek a dolgok meg beleragadtam.
2012. márc. 26. 09:44
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért furcsa, hogy egy 2 éves kapcsolatban fel sem merül benne, hogy nem megy nélküled; benned meg fel sem merül, hogy vele menj.


Ez nagyon messze van a kapcsolat fogalmától szerintem.

2012. márc. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem jó kapcsolat. nagy a korkülönbség is köztünk de bánt amit az utolsó írt ez a bajom...
2012. márc. 26. 10:18
 8/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, és ha én bántottalak meg, sajnálom. Minden kapcsolat más. Ez csak az én véleményem.


Amúgy hány évesek vagytok?

2012. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem bántottál meg. én 24 ő 42
2012. márc. 26. 11:00
 10/13 A kérdező kommentje:
az bánt hogy ez a helyzet velünk
2012. márc. 26. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!