Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben lehet emeltetni...

Tibor215321 kérdése:

Milyen esetben lehet emeltetni a gyermektartásdíjat?

Figyelt kérdés
megszűnt a munkám 2hónapja így is fizetem rendesen a gyt-díjat rendesen kölcsön kért pénzből mivel most sikerült elhelyezkednem egy alkalmi beugrós munkát találtam havi 50-60ezerért kezdetnek legalább a számlákra legyen,volt nejem nem érti meg a helyzetem mondtam neki fizetek többet ha lesz állásom ami ad legalább 80e-t.bíróságra akar menni, 12000et fizetek neki

2012. márc. 25. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mehet a bíróságra csökkenteni fogják a 12-t 10-re. Ha ez nekimegéri...
2012. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mennyit akar kérni? és nyugodtan menjen úgyse éri el amit akar.. mert a munkádat is nézik hogy mennyit dolgozol,és annak a 20%at kapja a gyerek.. szóval ne kérjen többet..
2012. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs bejelentett munkád, legfeljebb a mindenkori minimálbérből tudják megállapítani a gyerektartást, ami ha jól emlékszem, jelenleg nettó 60915 forint, ebből ha 20%-ot ítélnek meg, akkor sem nagyon fog 12 ezernél többet kapni. Persze nem mindegy, hogy hány gyerek van, de el kell fogadnia, hogy ha nincs munkád, akkor nincs munkád.
2012. márc. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is emelik, igyekezz normális munkát találni, ha már van egy gyereked! 12000ft az semmi. Mi lesz, ha a volt feleséged is munkanélküli lesz?! Szegény gyerek. Meg tudom érteni a volt feleségedet is,lehet neki meg lassan árverezik a lakását. Sz.r világ van.
2012. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A volt feleségem válásunk óta is folyamatosan munkanélküli. Férje jól keres több 100e ft és 2évente szüli a gyerekeket le ne járjon a gyes. Így már magában több pénzt kap a gyerekekre mint az egész befolyó jövedelmem jelenleg és ebből el kell tartsak 2 gyereket, rezsi, kaja, számlák.

Jelenleg a mindennapi élelem majdhogynem gond ők meg utazgatnak hétvégente ez neki csak bosszú

2012. jún. 5. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!