Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben az esetben...

Mit tennél ebben az esetben ha külföldre akar menni?

Figyelt kérdés
Barátom külföldre szeretne menni dolgozni. Igaz nem komoly a kapcsolatunk de már több mint két éve járunk, elvagyunk. Még ha nem is tekint engem ilyen fontosnak kicsit bánt hogy őt nem is érdekli az egész és tényként mondja hogy megy ha van valami, és keres is. Nem is veti fel hogy meg e várom stb... Kicsit bánt hogy még ha nem is költöztünk össze meg korkülönbség miatt nincs hosszútávú cél ennyire nem érdeklem. Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet, ti mit tennétek hasonló helyzetben.
2012. márc. 26. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülye vagy,hogy ennyi idős pasival kezdesz,akkor ne is csodálkozz,anyukám.
2012. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy sokaknak ennyire nem jelent semmit a haza, a család, a szerelem... Ha menni akar, hát menjen, de legalább te maradj itt.
2012. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Általánosítanom kell. Ilyenek a férfiak 89 %-a.

De mi nők adjuk meg nekik ezt az esélyt.

Azt írod "elvagyunk" két év után. Nem tudom hány éves, de a 30 év körüli pasik megőrültek, egyedül fognak maradni öregségükkel, max a macskájukat simogathatják. Soha nem tapasztalják meg, hogy milyen csodálatos érzés apának lenni, családfőnek. Túl hamar megkapják nőt, s kedvükre válogathatnak, de ennek ők isszák meg a levét, meg sajnos a mellettük álló nő. Nem tisztel téged, ha nem beszél veled, s nem akar komoly kapcsolatot tőled,sajnálom de nekem ez a véleményem.

2014. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!