Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokat kérdezem, akik elváltak...

Azokat kérdezem, akik elváltak, mennyiben lenne más az életetek, ha a párotok azelőtt meghalt volna, mielőtt még a kapcsolatotok megromlott?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenre nem is gondolnék soha! Azért mert tönkre ment a házasságunk még a halálát nem kívánom!!Még bele gondolni is rossz ha valaki ilyesmin gondolkodik..
2010. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20:33 - Olvasd el még egyszer, mit kérdeztem. Másképp éreznél iránta, másképp dolgoztad volna el, nehezebb lett volna új életet kezdeni, ha meghal, még mielőtt megromlik a házasság?
2010. márc. 28. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a kotodes megszakad igy is ugyis gaz,max egyik fajta kicsit tovabb tartana
2010. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát hogy a fenébe ne lenne más?!Elveszíteni a szeretett páromat hatalmas fájdalommal járt volna,ellenben azzal,ha egy kiégett,tönkrement házasság után új életet kezdek.
2010. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok..

A kérdésed akkor is értelmetlen,és felesleges..Amíg nem romlik meg a házasság addig szeretitek egymást,és a halál ilyen esetben iszonyú fájdalommal járna..Ha meg elromlott és elváltunk akkor is fáj,hisz valamikor éreztem iránta valamit,és a gyermekem apja is..

Ezért soha nem agyalok ilyen hülyeségen,hogy mi lett volna ha meghalt volna....

2010. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
21:24 - Csak a fel nem tett kérdés értelmetlen, úgyhogy legfeljebb téged nem érdekel, de akkor nem kell válaszolni. Azért jutott eszembe, mert aki korán maradt özvegy, az valahogy szebben beszél a volt párjáról, mint az, aki elvált. Ha téged még soha nem foglalkoztatott, attól mást még foglalkoztathat, de akkor neked ezzel nem kell foglalkoznod, ha nem vagy elég kíváncsi a miértekre.
2010. márc. 28. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én értem a kérdésedet, és nekem többször eszembe jutott ez a dolog, mégpedig azért, mert a férjem/volt férjem olyan helyen dolgozott, hogy akár özvegyasszony is lehettem volna. Nekem könnyebb lett volna úgy érzem, mégpedig azért, mert úgy ért volna véget a kapcsolatunk, hogy nem otthagytak, és nem úgy kellett volna meggyászolnom, hogy ő vidáman éli tovább az életét nélkülem, és a gyerekeink nélkül. Nem kellett volna megküzdeni a "tényleg elváltatok? és miért?" kíváncsiskodó kérdésekkel, stb...Biztosan lesz aki lepontoz, de én akkor is így érzem.
2010. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!