Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszaállítani,...

Hogyan lehet visszaállítani, ami megromlott?

Figyelt kérdés

A párommal való kapcsolatunkról van szó. Fél éve vagyunk együtt, és az elmúlt pár hétben eltávolodtunk egymástól. Ebben közrejátszott, h távkapcsolatban élünk, ami nagyon nehéz, nem tudtunk ott lenni egymás mellett, és szép lassan elkezdtünk elbeszélni egymás mellett. Most újra együtt vagyunk egy hétig, és szeretnénk visszaállítani a régi rendet, megerősödni egymás szeretetében, h kibírjuk az elkövetkezendő háromnegyed évet még így távol egymástól. Hogyan lehet visszaállítani a régi harmóniát? Nagyon szeretnénk, mert ez az állapot mindkettőnket felemészt, hisz szeretjük egymást és együtt akarunk maradni. Kérlek most ne írjatok olyan válaszokat, h a távkapcsolat hülyeség, meg h esélytelen a dolog, pozitív gondolkodásra van szükségem, h megerősödjön bennem a hit, h együtt tudunk maradni boldogságban, ha valaki negatív gondolatot tud csak hozzáfűzni az most kérem ne tegye

köszönöm

21L-F


2011. okt. 30. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni, de itt az én történetem, ami talán segít pozitívan gondolkodni. Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal, alig több mint egy éve élünk együtt. Az előtte lévő majdnem 3 évet 300 km-re töltöttük egymástól, csak arra várva, hogy mikor költözhetünk össze. Tehát a távkapcsolat nem hülyeség, ha eléggé akarjátok, működhet! Csak soha nem adjátok fel, és azt az időt, amit együtt töltötök, tényleg együtt töltsétek, ne más dolgokkal legyetek elfoglalva. :)
2011. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. Sosem voltak hullámvölgyek, amikor eltávolodtatok egymástól? hogyan vészeltétek át? Milyen programokat szerveztetek, milyen közös céljaitok voltak(az összeköltözésen kívül) Szeretnénk küzdeni a kapcsolatért, és mások pozitív példái segíthetnek talán, h mikre figyeljünk
2011. okt. 30. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, sosem voltak hullámvölgyek. Ebben mondjuk valószínűleg annak is nagy szerepe volt, hogy minden hétvégén tudtunk találkozni, a szünetekre (egyetemisták vagyunk, én mondjuk akkor még gimis voltam) pedig mindig szerveztük valamilyen kirándulást. Általában kinéztünk egy várost, és oda mentünk el 2-3 napra. És ezek mégjobban összehoztak minket. Volt olyan,a mi katasztrofális volt, semmi nem jött össze, amit terveztünk, de együtt voltunk. Az a fontos, hogy ne hagyjátok, hogy az apróbb katasztrófák tönkretegyék a kapcsolatot. Ne akarjátok, hogy minden tökéletes legyen, mert úgysem lesz. Nem is lehet. Egyébként rengetegféle programot szerveztünk. Sokat kirándultunk, gyalog és bringával is, moziztunk, mikor épp úgy jött ki a dolog, hogy nem nagyon volt pénzünk, otthon néztünk filmet, koncertre jártunk, ha muszáj volt, tanultunk, de volt olyan is, hogy együtt átaludtunk egy hétvégét, mert mindketten olyan fáradtak voltunk.
2011. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, ez kimaradt: legnagyobb közös célunk az összeköltözés volt, mert tudtuk, hogy egymással akarjuk leélni az életünket. Aztán az is nagyon összekovácsolt minket, hogy együtt izgultunk a felvételink miatt (én BA-ra, ő MA-ra felvételizett). :)
2011. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!