Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyám ne...

Mit tegyek, hogy anyám ne szedje el az összes keresett pénzem?

Figyelt kérdés

harman is keresunk a csaladban, de neki ilyen-olyan indokkal mindig kell. foleg a noveremet jaratja az en penzembol a kollegiumba, meg ide-oda ha mennek kirandulni. meg vehet maganak 20ert csizmakat stb.


en nagyjabol a munkahelyen kivul, a gepnel vagyok, meg esetleg a havonta egyszer csapunk egy partit a haverokkal. magamra szinte nem koltok semmit.

ha kerek tole, ad penzt, de kesobb hazat, meg sajat kocsit nemtudom mibol veszek.

mas nincs ilyen helyzetben?


2010. márc. 28. 16:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

igen van, csak ott bent már tudják, hogy ki az anyám és neki kiadják szó nélkul. beszelek anyummal hogy azert lassitson.

22F vagyok egyebkent.

2010. márc. 28. 20:21
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss másikat, és magyarázd el, hogy szó szerint csak neked adják ki.
2010. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul férfi vagy??? Ehh simán nőnek gondoltalak, de hogy valaki a fia pénzén vesz csizmát :S Ez nekem így még rosszabbnak hangzik :S
2010. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor szólj a bankban, hogy nem adhatják oda anyukádnak!!! Fenyegesd meg őket, ha kell, ugyanis ehhez SEMMI joguk. Mondjuk én bankot váltanék, ha van rá ehetőséged, de azonnal.

Tök egyszerű, van szád.

Anyukádat meg megkérdezed, mennyivel kell beszállnod havonta a közös költségekbe ( a lakhatásodért cserébe), mert azt szeretnéd neki rögtön fizetéskor odaadni, hogy tudjad, mennyiből gazdálkodhatsz a hónap során.

Ebből megérti, hogy mostantól nem kotorászhat a pénztárcádban, mégis kedves és udvarias voltál...

2010. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mond neki ezt: "Anya! Ne szedd el az összes keresett pénzem!"
2010. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!