Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit csak az...

Van itt olyan, akit csak az egyik szülője nevelt már kiskorától és a szülője nem keresett magának később társat?

Figyelt kérdés
Anyukám már 15 éve egyedül van és nagyon sajnálom Őt, már nem is akar senkit, pedig még fiatal.
2011. szept. 30. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a másik oldal vagyok, anyukád cipőjében járok-á képletesen. :)
2011. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem anyukám kicsi korom óta egyedül nevel. Néha van pasija, de mindegyikről kiderült hogy paraszt.

Múltkor beszéltünk arról, hogy ő hisz-e abban, hogy mindenkinek megvan az igazija. Mondta hogy szerinte igen csak nem mindegy, hogy időben, vagy későn veszi-e észre.

Kérdeztem, hogy ő már megtalálta-e vagy sem.

Azt mondta, hogy igen csak elszalasztotta.

Én ekkor sajnáltam meg :((

2011. szept. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10 voltam, amikor apu meghalt. Anyu 8-10 évig volt utána egyedül, aztán amikor kirepültünk a családi fészekből, már neki is lett új társa. Most újra boldog, nyugdíjas korára :)
2011. szept. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Anyósom 1980-ban elvált,akkor volt 27 éves.Most 58.Azóta nem volt senkije!!! El nem tudnám képzelni így az életem. Egy iszonyatos,kiállhatatlan hárpia lett belőle,mindenki kerüli.
2011. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Apám felnevelt 3 lányt egyedül.Én 10 éves,a húgom 5 éves,a nővérem 12 éves volt,amikor anyánk lelépett.Apu sosem nősült meg,csak ő volt nekünk.Végül nyugdíjaskorkára mégiscsak megnősült.(ennek örültünk,mert jobb későn mint soha)
2011. szept. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szép kis "anya"..... Nem szeretnélek megsérteni a véleményemmel, ezért inkább nem is írom le!
2011. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23:57 A nagybetűs ÉDESAPA!
2011. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából azért tettem fel a kérdést, mert sajnálom anyámat, hogy magányos, mert már elég régóta egyedül van és érdekelt, hogy van-e más is hasonló helyzetben. Elég fura is ez nekem, hiszen 30-as éveit úgy élte végig, hogy egyedül küzdött mindenért és mégsem szomorkodik, azt mondja, hogy neki nem kell még senki, mert csak elvenné az idejét, majd inkább akkor, mikor már 50-hez közeledik. De én mégis rosszul érzem magam, lelkiismeretfurdalásom van, hogy miattam lesz magányos, mert nekem élt fiatalon, és nagyon rossz érzéssel tölt el ez.
2011. okt. 1. 00:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem és öcsémet anyu majdnem 20 éve nevel egyedül.Neki sem volt senkije,és nem is bánja.Azok után,ahogy apánk elbánt vele mint nővel s emberrel,nem tud bízni a férfiakban.Amit nem is csodálok.46 éves most.Azt mondja mindig,hogy mi vagyunk neki az ajándék az élettől.Ezért nem gyűlöli apánkat,mert meglettünk mi.Néha iszonyú bűntudatom van,egyrészt azért mert ránk áldozta az életét,de sajnos sok problémát okoztam neki gyerekként.Persze amiben tudtam,segítettem.Anyu nem szomorú,sőt,imádja ha körülötte nyüzsgünk.
2011. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló anya nevelt, minden segítség és támogatás nélkül, távol a rokonoktól. Amióta megszülettem, sosem volt kapcsolata, nem is keresett. Most már hatvanas, nem is fog keresni, teljesen alkalmatlan lenne rá, és ilyen igényei sincsenek. Viszont nagyon jó anya.

Sajnos nem boldog, de nem a kapcsolat hiányzik az életéből.

2011. okt. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!